lekarz Małgorzata Mamczak

Radiolog, USG

Lekarka godna zaufania i polecenia. Jedna z najlepszych w naszym powiecie. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Przede mną kolejne badanie i 100%pewność iż mogę liczyć na więcej niż niestety u swojego lekarza rodzinnego.

Cudowny człowiek,lekarz z powołania,człowiek-anioł..dziękuję...Medici, si omnibus morbis mederi possint, felicissimi essent hominum.

Wspaniała lekarka.Prawdziwy skarb.Wcześniej nie miałam zbyt pozytywnych doświadczeń z lekarzami, ale Pani Doktor jest wyjątkiem.Polecam !!!

To wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu, potrafi wzbudzić zaufanie i dodać otuchy. Doktor Judym z dr Małgorzatą przegrałby w pierwszym secie. Dużo zdrowia Pani Doktor i Zawsze tak wspaniałego uśmiechu, nawet w trudnych chwilach. Jest Pani wspaniała!!!

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić sobie dokładne usg! Rewelacja

Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić sobie dokładne usg! Rewelacja

Bardzo wspaniała lekarka, również żałuję, że nie jest rodzinnym lekarzem, pewnie miałaby bardzo dużo chętnych ibrak miejsc. Jest bardzo mądra i niebywale miła, a przytym wszystkim taka skromna, ciepła i życzliwa.

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!! Potrafi dokladnie odpowiedziec na pytania, wszystko wytlumaczy! Naprawde super! Szkoda ,ze takich lekarzy mozna policzyc na placach ;(

Bardzo miła, wesoła, uprzejma i kompetentna Pani radiolog!!

Dość często odwiedzam lekarzy, ale pierwszy raz spotkałam kogoś tak miłego i dobrego! Szkoda, że nie jest też "rodzinnym"

Naprawdę bardzo dobra i mądra lekarka. Sympatyczna, skromna, budzi zaufanie i zna się solidnie na sojej pracy.

Bardzo mądra i prowadząca zawsze skuteczne sposoby leczenia.POLECAM!

Bardzo mądra i prowadząca zawsze skuteczne sposoby leczenia.POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Kępno"?

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno