lekarz Małgorzata Marczak

2,2
2,2
1,7

Straciłam widzenie podczas leczenia u doktor. Zaczęłam leczyć się u niej 5 lat temu z powodu plamki żółtej. Mialam już wtedy widzenie na jedno oko. Doktor doskonale wiedziała jak bardzo ważne jest dla mnie utrzymanie widzenia w tym jednym oku. Doktor robiła mi iniekcje do oka i po pół roku kontrolę (OCT) co przy moim stanie wydaje się o wiele za mało. Dodatkowo kiedy zmieniła preparat do iniekcji zamiast podać mi go 3 razy w odstepie miesiąca czasu jak jest napisane w instrukcji podała mi tylko jedną dawkę. Po miesiącu od iniekcji zmienionym preparatem zaczęły występować problemy z widzeniem. Zaczęłam telefonawac do doktor, ale nie chciała mnie przyjąć, kiedy w końcu po 3 miesiącach się doprosiłam to nie zrobiła, żadnego badania (OCT), a jedynie zaleciła przemywanie chusteczkami oka. Po ok 4 miesiacach wystąpił wylew podsiatkowkowy i utrata widzenia. Pomimo, że płaciłam jej olbrzymie pieniądze za wizyty i nie tylko, w każde święta zawozilam prezent itd. to nie byłam właściwie leczona.

Pani dr niestety nie ma dobrego podejścia do pacjenta. Aż za bardzo zasadnicza, niewiele ma w sobie zrozumienia, empatii. W relacji niemiła, oschła i odpychająca.

Zarejestrowałem się prywatnie na dokładną godzinę, na miejscu okazało się, że jest w kolejce przede mną około 15 osób... Badania trwały około 20 minut, natomiast samego czekania na swoją kolej 1h. Podejście do pacjenta niedopuszczalne, pani było arogancka, niemiła, nieuprzejma. Nie polecam

Nie polecam

Prywatny lekarz umawia na wizyty z dokładnością do minut gdy przyszedłem na swoją godzinę 25 osób przede mną Kpina brak szacunku dla pacjenta i jego czasu

Kpina brak szacunku dla pacjenta i jego czasu

wizyta z pogotowia na oddziale, pani była nieuprzejma, opryskliwa i antypatyczna. Jeżeli coś robiłam nie tak to można to wytłumaczyć jeszcze raz spokojnym i "normalnym" głosem.

Profesjonalne podejście, i oczywiście bardzo dobrze dobrane szkła. Inni specjaliści mieli z z tym problemy..