lekarz Małgorzata Markiewicz

Okulista

Miła, uprzejma, cierpliwa po prostu lekarz godny polecenia. Pani doktor, gdy do niej poszłam przeprowadziła bardzo dokładnie badania, i okulary dobrała ze starannością, nie jak poprzedni okulista u jakiego byłam szkiełka dał mi na hybił trafił. Pani doktor zna się na rzeczy. Polecam się wybrać do Pani Markiewicz.

Wspaniały lekarz i człowiek z ogromną cierpliwością i empatią, szczególnie w stosunku do osób starszych. Ogromna wiedza fachowa, trafność diagnozy i sposobu leczenia. Najchętniej dałabym sześć punktów.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna bez najmniejszego problemu dogaduje sie z moja 6 letnia córeczką ma podejście do dzieci serdecznie polecam choroba oczu mojej córki uległa poprawie dzięki opiece pani dr. inni lekarze nie widzieli problemu w tym że dziecko ma zeza stan uchyłu oka 63 stopnie a teraz prawie nie widać stan uchyłu zeszedł do 21stopni i leczymy się dalej

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest bardzo dokładna, miła, sympatyczna. Zawsze dobrze doradzi, dokładnie zbada. Jest super! Serdecznie pozdrawiam

Bardzo miła, kompetentna osoba. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Dokładna w swojej pracy.

Nie zawiodłem się an tej wizycie. Dokładne i kompetentne badanie

Nie zawiodłem się an tej wizycie. Dokładne i kompetentne badanie

Najlepszy fachowiec w tej dziedzinie! Gorąco polecam!

Najlepszy fachowiec w tej dziedzinie!
Gorąco polecam!

Bardzo polecam panią dr Markiewicz. To bardzo kompetentny specjalista o prawdziwym powołaniu do pracy, jaką wykonuje.

Bardzo miła pani doktor. Bada szczególowo, uprzejmie tłumaczy zawiłosci medyczne schorzeń i proponowane metody leczenia, Anielsko cierpliwa. Przy tym kompetentna i trafnie stawiająca diagnozy. Polecam wszystkim potrzebującym konsultacji okulistycznej.

nigdy u tej pani nie byłam, będę szła do niej pierwszy raz. Zobaczymy efekty wizyty.

Wciąż poszukujesz "Okulista Jelenia Góra"?

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra