lekarz Małgorzata Markiewicz

Polecam serdecznie, dopiero wracam z wizyty więc nie wiem czy leczenie okaże się skuteczne, ale poza tym uważam, że warto wybrać się właśnie do dr Markiewicz.

Bardzo miła pani doktor. Bada szczególowo, uprzejmie tłumaczy zawiłosci medyczne schorzeń i proponowane metody leczenia, Anielsko cierpliwa. Przy tym kompetentna i trafnie stawiająca diagnozy. Polecam wszystkim potrzebującym konsultacji okulistycznej.

Jestem bardzo zadowolona z Pani okulistki.Jedyna osoba co przyjęła mi dziecko,a każda przychodnia okulistyczna mnie odsyłała.Że tu nie prowadzimy takich małych dzieci.Szok!!!Dokładnie bada,poświęca swój czas,ma podejście do dzieci.Poleciła bym innym Panią Markiewicz.

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.podczas wizyty wykonuję wszystkie badania szczegółowo.Wieki plus także za to że przyjmuję punktualnie o konkretnie umówionej godzinie.