lekarz Małgorzata Maślak

1,2
1,2

Nie polecam tego lekarza, moje dziecko jej się boi, jest niemiła, oschła, podnosi głos na rodziców i wykazuje zachowania bierno-agresywne, nigdy więcej do niej nie pójdziemy. Taka osoba nie powinna w ogóle pracować z dziećmi. Przyszliśmy po raz kolejny z dzieckiem, które od 3 tygodni ma zielony bakteryjny katar i choruje na ostre zapalenie górnych dróg oddechowych o umiejscowieniu mnogim (diagnoza innego lekarza), a od trzech tygodni pod jej kontrolą, bez poprawy, było wciąż leczone syropem wykrztuśnym, Neosine i inhalacjami, których nie chciała zmienić na inne leki. Po zasugerowaniu, że drugi syn, mający identyczne objawy, po otrzymaniu antybiotyku wyzdrowiał całkowicie w 3 dni, podniesionym tonem głosu oświadczyła, że skoro mi się w domu tak dziecko męczy, to ona wypisze skierowanie do szpitala, bo antybiotyku nam nie da (syn nie umie jeszcze sam wydmuchać nosa, więc w gabinecie nie chciała uwierzyć w zapewnienia o zielonym katarze). Prosiłam o skierowanie na wymaz, którego mi nie dała, a po kilku kolejnych prośbach o zmianę leków na inne zaczęła wykrzykiwać, że albo te leki, które dała wcześniej (syrop wykrztuśny, Neosine i inhalacje) albo jak nam się takie leczenie nie podoba, to skierowanie do szpitala. Nie podała żadnej innej alternatywnej formy leczenia. Na koniec wizyty wyprosiła nas z gabinetu grożąc, że "wszystko zapisze w dokumentacji". Zamiast leczyć, to opowiada bajki o Mikołaju, który nie przyniesie dziecku prezentów, jeśli dziecko nie będzie się inhalować, albo straszy Bozią, która jest jak "Wielkie Oko i widzi wszystko", więc zobaczy też brak inhalacji, co mi osobiście jako osobie niewierzącej bardzo nie odpowiada.

Nie polecam. Nigdy wiecej do tej Pani sie nie udam, a to dlatego ze Pani doktor na zapalenie pęcherza nie dała mojemu dziecku nic, nakazała udać sie do innej przychodni ,gdzie w piatek po 14 zrobią mi badanie moczu i z wynikiem udać się do innego lekarza pediatry. Bo wedlug niej bez wyniku nie mozna podac żadnego leku. Udałam sie wiec prywatnie , gdzie dostalam lek na zapalenie pęcherza bez uprzedniego badania moczu. Moje dziecko wyło z bólu, a Ja mialam jezdzic od placowki do placowki , czekac na wynik ...

Moje dziecko wyło z bólu, a Ja mialam jezdzic od placowki do placowki , czekac na wynik i jeszcze zapisac sie, lub blagac o przyjecie innego lekarza. Najwyrazniej sa powody dla ktorych ta Pani ma same negatywy!

Zgadzam się z wszystkimi opiniami. Dla mnie ta pani nie powinna mieć uprawnień lekarskich. Poprzednio u pani doktor była moja żona i poprosiła o skierowanie do innego neurologa bo koleżanka (jak sie później okazało pani doktor) nie umiała postawić diagnozy. Pani doktor tak się wkurzyła, że ją wyrzuciła z gabinetu i powiedziała że więcej nie będzie zajmować się naszym dzieckiem. Myślałem, że coś może żona źle zrozumiała (bo nie jest polką) ale dzisiaj po wizycie zrozumiałem, że żona się nie myliła. Tak chamskiego i bezczelnego lekarza nie spotkałem. Dla mnie temat to Izby Lekarskiej o odebranie uprawnień po tym co usłyszałem. Informacyjnie to było w przychodni na Zachodniej 27 w Krakowie. Daję 1 bo nie mogę dać zera.

Byłam na wizycie z synem u Pani doktor i niestety muszę wystawić negatywną opinię. Pani doktor zamiast szukać przyczyny bólu miała pretensje ze wgl przyszliśmy z męzem.Byłam załamana kiedy przychodzac z chorym dzieckiem uslyszalam tyle nie miłych słow.Syn nie był w złym stanie,ale zawsze czuje sie pewniej kiedy mogę skorzystac z rady specjalisty.Niestety po dzisiejszej wizycie jestem zalamana.Wszystko przez to ze przyszlismy poźna porą.Mądry lekarz na podstawie objawów, powinien udzielic wskazowek. Mam nadzieje ze sytuacja życiowa nigdy nie zmusi mnie wrocic do tej Pani. :(

Z całego serca nie polecam Pani doktor. Nie miła a wręcz Bezczelna. Nie będę opisywać całego spotkania z Panią doktor ponieważ zajęło by to dużo czasu i miejsca a słów na jej temat brakuje. Jesteśmy zdruzgotani że taka osoba jest lekarzem a co najgorsze leczy najmłodszych pacjentów. Niestety po kłótni z Panią doktor musieliśmy opuścić szpital na własne żądanie. Po czym straszył nas ochrona i tym że nie przyjmie nas już ponownie gdyby się coś działo. Tacy ludzie nie powinni leczyć!!!! Zero podejścia i zrozumienia. NIE POLECAM

Szczerze odradzam. Nigdy dotąd nie spotkałam tak niemiłej i odpychającej osoby. Nie mogę uwierzyć, że zawodowo zajmuje się pomaganiem dzieciom. Lepiej omijać jej gabinet szerokim łukiem.

Popieram wszystkie powyższe opinie. Wizyta w luxmed z goraczkujacym dzieckiem, dodatkowo z zapraciem. Wyszlo jakby dzieci było umierajace; miałoby cierpieć do końca życia na zaparcia bo zla matka daje banany i gotowane ziemniaki.. I uwaga- położyć dziecko bo chore- ma leżeć i odpoczywać.. półtora roczne dziecko.. Nie polecam; choćbym nie miała wyboru to nigdy więcej nieskorzystam z wizyty. Wyszłam z gabinetu zagotowana :/

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieuprzejmą, wręcz chamską osobą, radzę omijać szerokim łukiem, powinna się nią zająć Izba Lekarska. W czasie wizyty czyta podręcznik, obraża mnie,chorego dziecka nie zauważa,wypisuje złą dawkę antybiotyku (sprawdziłam po konsultacji z innym lekarzem),ma pretensje,że się w ogóle przyszło.Dyżur całodobowy,al.Pokoju, każdy rodzic wychodzący z jej gabinetu był oburzony, jak to możliwe, że ma prawo wykonywać zawód ????

Jestem zmuszony wystawic negatywna opinie Pani doktor.Brak szacunku do pacjenta.Nieetyczne zachowanie.Zamiast pomoc ma pretensje...Moja ocena 1/5.Radze udac sie do innego lekarza.

Bardzo nie polecam Pani Doktor. Nie życiowa, nie miła. Nie powinna wogole pracować w tym zawodzie....