lekarz Małgorzata Mazurek

2,9
2,9
3,4
2,8

Po paru godzinach czekania w kolejce w pordani okulistycznej okazało się że doktor zapomniała przyjść. Żenujące.

Bardzo sympatyczna pani Doktor uśmiechnięta. Uratowała oczka mojego synka przyjęła nas w ten sam dzień jak zobaczyła zaropiałe oczka i przetkała kanaliki.Bardzo Dziękujemy Pani Doktor.

Nieuprzejma pani, nie odpowiada na pytania ("po co pani to wiedzieć?"), atmosfera w gabinecie napięta straszliwie. Człowiek wychodzi z gabinetu, nic nie wiedząc, trzymając tylko receptę w ręku. Wiedza dotycząca stanu zdrowia pacjenta jest owiana tajemnicą.

Moje oceny są wypadkową wizyt prywatnej i w Prokocimiu. W prywatnym gabinecie było ok. Dokładna, miła, raczej ma czas, podaje znieczulenie maluchowi przy badaniu dna oka. Ostatecznie nic poważnego się nie działo więc o diagnozie nie mogę mówić. W szpitalu: szybko niesympatycznie, brak większego zainteresowania, brak rozmowy, brak znieczulenia. W odczuciu brak jakiegokolwiek zrozumienia dla małego pacjenta. Szybko, szybko jak to na NFZ u nas. Prywatnie jednak koszt wizyty jest zabójczy. Rozumiem, że za prywatne się płaci ale 150 zł za może 15 min? To już nawet nie jest lekka przesada.

Bardzo wspaniala pani doktor godna polecenia. Przyjmuje w Prokocimiu Szpitalu. Zawsze wszystko spokojnie tlumaczy jest cierpliwa dla dzieci i posiada duza wiedze.

kompetentna, duża wiedza, profesjonalizm. Polecam

kompetentna, duża wiedza, profesjonalizm. Polecam

LEKARKA GODNA POLECENIA Z CZYSTYM SUMIENIEM ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI ORAZ "DO RODZICÓW"

LEKARKA GODNA POLECENIA Z CZYSTYM SUMIENIEM
ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI ORAZ "DO RODZICÓW"

cudowne podejście do dziecka- mały pacjent może czuć się bezpieczny!

cudowne podejście do dziecka- mały pacjent może czuć się bezpieczny!

Jestem lekarzem, byłem u Pani doktor na wizycie z 2 miesieczym dzieckiem. Od razu wzbudzila moją nieufność, natychmiast umówiłem sie na wizytę w katowickiej Klinice Chorób Oczu. Diagnoza ze śląska była drastycznie inna, co stawia pod duzym znakiem zapytania kompetencje Pani Doktor. Nigdy wiecej nie chce miec z nią do czynienia, stanowcO odradzam.

nie polecam, za 5 minutową wizytę (dosłownie), samą rozmowę, nie badała dziecka i nawet nie dotknęła go, zażądała 150 zł. chyba lekka przesada.