lek. dent. Małgorzata Mazurkiewicz

Zdecydowanie polecam pania dr, uprzejma, miła i kompetentna. Systematycznie chodzimy razem z córką do pani Mazurkiewicz, moja córka mała panikara już nie boi się stomatologa, bo pani dr zawsze tak ją zagada, że nawet nie wie kiedy i ząb wyleczony.

Nie polecam nikomu tego pożal się Boże stomatologa. Kiedy leczyłam u niej zęby 2 lata temu wszystko było idealnie. Miła sympatyczna wzbudzała zaufanie. jednak to nie tylko o to tu chodzi. Dzisiaj po dwóch latach mam wszystkie zęby do poprawy, z czego dwa straciłam, ponieważ Pani doktor nie wyleczyła mi tych zębów do końca oraz ich nie oczyściła i pod plombom mi zgniły. TA KOBIETA ZRUJNOWAŁA MI ŻYCIE!!!!!

Super lekarz, pani dr bardzo kompetentna i kontaktowa, wszystko wyjaśnia i przedstawi.a plan leczenia. Z czystym sercem polecam

Zawsze będę chodził do tego gabinetu, gdyż Pani stomatolog wyraźnie zmniejszyła mój strach przed borowaniem.

Miło,że są jeszcze tak empatyczni i kompetentni lekarze jak Pani Doktor-zdecydowanie polecam.

Do pani doktor chodzimy całą rodziną. POLECAM!

Do pani doktor chodzimy całą rodziną. POLECAM!

najlepszy stomatolog jakiego znamy,polecamy:)

najlepszy stomatolog jakiego znamy,polecamy:)

Polecam tego lekarza.Jestem zadowolony z przeprowadzonego leczenia, robiłem również protetykę kilka lat temu i jest OK. Łącze pozdrowienia G.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa

lek. dent.
Iwona Żuławińska

Stomatolog dziecięcy
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa