lekarz Małgorzata Mechlińska-Ciosek

Psychiatra

Zero empatii. Teksty w stylu " o co ci chodzi,kazdy teraz gorzej się czuje...". Poryczałam sie po wizycie. Leczę sie na depresje od lat ale zaden lekarz mnie tak nie potraktował nigdy.

Bardzo ciepla,wyrozumiala,lekarz na najwyzszym poziomie.Sesje z pania doktor pomogly mi stanac na nogi.Szczerze polecam

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Interesuję się stanem pacjenta cierpliwie słucha i udziela fachowych rad, dobrze dobiera leki po których nastąpiła szybka poprawa stanu mojego zdrowia. Serdecznie polecam.

Niestety należę do grona osób niezadowolonych z p. doktor. Po pierwsze zawsze się spóźnia, 15-20 minut to minimum. Specjalnie umawiam się na wizytę rano, żeby jak najszybciej być w pracy i muszę czekać na spóźnionego lekarza. Spóźniona oczywiście nie ma czasu na zapoznanie się z kartą pacjenta, więc zadaje maskujące pytania np. czy "te objawy, które p. miała" się powtarzają. A już szczytem jest dla mnie pytanie "to ile tych leków pani przepisać"? Lekarz pytający pacjenta ile ma mu przepisać leków?! Szczerze odradzam.