Małgorzata Migocka musiał

Chirurg stomatolog, Pediatra

Bardzo kompetentny lekarz. Jedyny minus to drogie wizyty ( w tym roku 80 zł ) , ale najwyraźniej rodziców to nie zraża, bo gabinet zawsze pełny. Do przychodni nie chodzimy w ogóle, mimo że jesteśmy ubezpieczeni. W naszym przypadku diagnozy zawsze trafne. Jedynie z przepuklina pępuszka doktor sobie nie poradziła, ale poza tym pełen profesjonalizm. POLECAM.

Chodzimy do niej z dziecmi od dobrych dwoch lat ale ostatnio cos jej sie rzucilo na lebmowiac krotko i rzeczowo.Nieprzyjemna,wymysla choroby nie wiem skad a tel wogole nie odbiera-kiedys potrafila normalnie odebrac i odpowiedziec ze np ma dyzur i umawia na wizyte, teraz bylam zmuszona jezdzic w ciemno z czego raz zostalam potraktowana jak podejrzewam wszystkie te kobiety na oddziale, czyli obchodzone za panstwowa pensje.Juz wiem skad te zle opinie rada jest jedna nie ma co trzymac sie kurczowo jednego lekarza.Wlasnie zmienilam mam nadzieje ze na dlugo i na dobre, ale to sie okaze, wszak ciezko o dobrych specjalistow, ktorzy nie lecza tylko antybiotykami co cenilam.zawsze u doktor Musial.Wielka szkoda.

pomogła nam dwa razy. potrafi odpowiednio dobrać leki i nie zawsze są to antybiotyki. a przede wszystkim ma miłe podejście do dziecka.

Lekarz może i dobry nie mnie to oceniać ale nie idzcie raz na wi8zyte kontrolną to przy kolejnej wizycie do wam odczuć:) Wymyśla Bóg wie jakie problemy i pózniej co 2 dni na kontrol trzeba chodzić a przy ostatniej kontroli oznajmiła,ze to nie było nic poważnego:)

Lekarz godny polecenia. Nigdy mnie nie zawiodła. Potrafiła jako jedyna doprowadzić moją małą do porządku. Naprawdę gorąco polecam !

Okropna kobieta, wogole zle odnosi sie do rodziców dzieci urodzonych, nie polecam.

Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim troskliwym rodzicom.

Wspaniały lekarz. Polecam wszystkim troskliwym rodzicom.

bardzo miła a przede wszytkim kompetentna osoba,właściwy człowiek na właściwym miejscu

Bardzo miła i przystępna kobieta wkłada w swą pracę dużo serca

Bardzo miła i przystępna kobieta wkłada w swą pracę dużo serca