lekarz Małgorzata Milejska-Lewandowska

Ginekolog położnik

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie polecam! Pani doktor nabija się z pacjentek , jest niesympatyczna , opryskliwa i sarkastyczna. Nerwowa i niemiła atmosfera w gabinecie, zostalam obrażona że jestem gruba i głucha! Pani doktor nie tłumaczy nawet jak się zachować na badaniu ( podkreślałam że to moje pierwsze tego typu) po czym krzyczala gdy coś źle zrobiłam. Wizyta trwała 5 min bo pani doktor się śpieszyło do domu ( byłam ostatnią pacjentką). Potrząsała moim brzuchem by dziecko się poruszyło bo nie chciało jej się czekać aż się obróci.. badanie kosztowało ponad 200 zł a ...

Nie polecam! Pani doktor nabija się z pacjentek , jest niesympatyczna , opryskliwa i sarkastyczna. Nerwowa i niemiła atmosfera w gabinecie, zostalam obrażona że jestem gruba i głucha! Pani doktor nie tłumaczy nawet jak się zachować na badaniu ( podkreślałam że to moje pierwsze tego typu) po czym krzyczala gdy coś źle zrobiłam. Wizyta trwała 5 min bo pani doktor się śpieszyło do domu ( byłam ostatnią pacjentką). Potrząsała moim brzuchem by dziecko się poruszyło bo nie chciało jej się czekać aż się obróci.. badanie kosztowało ponad 200 zł a nie dowiedziałam się nic a zdjęcie USG które dostałam to chyba jakiś żart ! Nic na nim nie widać.. Dosłownie nic.
Ps. Po wizycie dowiedziałam się że to ta sama pani doktor , która kazała mojej mamie usunąć ciążę, bo rzekomo dzidziuś ma guza w głowie i urodzi się ciężko chory. Przy czym inny lekarz (Dr Cnota) powiedział : całe szczęście , że mama nie zgodziła się na aborcję bo dziecko jest całkowicie zdrowe ! Mój brat urodził się piękny i zdrowy .
Skandal ! To nie tylko moja opinia tylko wielu osób.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat