mgr Małgorzata Mirus

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, który się nie dokształca regularnie, nie uzupełnia wiedzy na temat chorób i problemów społeczeństwa nie będzie nigdy dobrym specjalistą.

Psycholog, który nie posiada wiedzy na temat najczęściej występujących chorób nie potrafi obiektywnie stwierdzić komu przyznać niepełnosprawność. Ta Pani nie posiada wiedzy potrzebnej do orzekania.

potrzebnej do orzekania.

Nie polecam, gdyż ta Pani mimo tego, że że zasiada w Komisji orzekającej niepełnosprawność nie posiada podstawowej wiedzy na temat chorób i schorzeń, które najczęściej występują w dzisiejszych czasach. Pani Psycholog twierdzi, że Autyzm i jego pochodne można wyleczyć.Co jak wszyscy wiemy jest nie prawdą.Ja jestem bardzo ciekawy jak można wykeczyć człowieka chorego na Zespół Aspergera.A Państwo?

Cudowna Terapeutka przez duże T! Towarzyszy i wspiera w naprawdę trudnej dordze do ozdyskania i zrozumienia samego siebie, kiedy to życie doświadcza trudnymi zdarzeniami. DZIĘKUJĘ I POLECEM!

Kompetencja i profesjonalizm, potrafi cierpliwie wysłuchać i z fachową delikatnością podsunąć rozwiązanie problemu. Rozmowa z Panią psycholog to czysta przyjemność ...

serdeczna , miła osoba, która potrafi pomóc. taka pomoc czasami jest potrzebniejsza od lekarstw. polecam

Świetna kobieta zna się na ludziach , problemach , potrafi wysłuchać i szczegółowo wyjaśnić jak rozwiązać poważny problem.

Ogromny profesjonalizm, bardzo przyjazna atmosfera. Dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym.