lekarz Małgorzata Mitręga

Pani Doktor to lekarz z prawdziwego powołania, skrupulatna, dokładna, miła, rzeczowa, poświęca pacjentowi 100 % czasu i maximum uwagi, zostaje po godzinach, tylko po to by niczego nie zaniedbać. Leczenie trafione i prawidłowe, zleca wszystkie dodatkowe badania. Panią Doktor polecam z całego serca!!!!

Pani dr wysłucha, skrupulatnie wytłumaczy, jest bardzo miła, dokładna, precyzyjna. Leczenie jakie proponuje jest calosciowe, porusza także aspekt żywienia na zdrowie skóry. Polecam !!!

Pani lekarz Małgorzata jest bardzo miła, konkretna i rzetelna. Przebadała mnie bardzo dokładnie poświęcając dużo czasu. Ustaliliśmy dalszy plan działania. Lekarz naprawę z powołaniem. Serdecznie polecam!