lekarz Małgorzata Mitręga

Najlepszy dermatolog na jakiego trafiłam. W dodatku w luxmedzie! Niestety ciężko tutaj trafić na kogoś rzetelnego i jednocześnie życzliwego. Jestem zachwycona Panią doktor, jej wiedzą i podejściem do pacjenta. Wszystkiego dobrego!

Każdemu polecam Panią doktor Mitręgę, jest doskonałym dermatologiem i przemiłą osobą. Niezwykle dokładna,rzetelna, odpowiedzialna. Zawsze miła i serdeczna. Posiada ogromną wiedzę i chętnie służy pomocą. Skutecznie pomogła mojej mamie, mężowi i mnie.

Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta. Słucha cierpliwie, zadaje dodatkowe pytania, wyjaśnia szczegóły proponowanego leczenia. Przede wszystkich od razu ma się wrażenie, że chce pomóc, że angażuje się w to, co robi. Ponadto jest osobą bardzo przystępną i życzliwą. Polecam.

Pani Małgorzata jest jednym z lepszych dermatologów, na których trafiłam. Poprzedni specjaliści proponowali jedynie terapię hormonalną, tymczasem p. Małgorzata przepisała robioną maść na pojawiające się zmiany, do tego preparat do pielęgnacji w sprayu, napary z kory dębu, etc. Leczenie okazało się skuteczne, za co jestem wdzięczna. Na wizycie kompleksowo podchodzi do pacjenta, od razu bada, sprawdza dermatoskopem, etc. Bardzo miła, uprzejma osoba o dużej wiedzy, zwraca też uwagę na kwestie praktyczne czy żywieniowe, przypomina o profilaktyce (np. konsultacja znamion i pieprzyków raz do roku). Komunikatywna, nawiązuje dobry kontakt z pacjentem.

Pani dr wysłucha, skrupulatnie wytłumaczy, jest bardzo miła, dokładna, precyzyjna. Leczenie jakie proponuje jest calosciowe, porusza także aspekt żywienia na zdrowie skóry. Polecam !!!

Pani Doktor to lekarz z prawdziwego powołania, skrupulatna, dokładna, miła, rzeczowa, poświęca pacjentowi 100 % czasu i maximum uwagi, zostaje po godzinach, tylko po to by niczego nie zaniedbać. Leczenie trafione i prawidłowe, zleca wszystkie dodatkowe badania. Panią Doktor polecam z całego serca!!!!

Pani lekarz Małgorzata jest bardzo miła, konkretna i rzetelna. Przebadała mnie bardzo dokładnie poświęcając dużo czasu. Ustaliliśmy dalszy plan działania. Lekarz naprawę z powołaniem. Serdecznie polecam!