Małgorzata Mitura-Lesiuk

Lekarz z powołania. Wykonuje wszystkie niezbędne badania, nie opiera się na przypuszczeniach tylko na wynikach. Bardzo dokładna i rzeczowa.

Lekarz z powołania. Wykonuje wszystkie niezbędne badania, nie opiera się na
przypuszczeniach tylko na wynikach. Bardzo dokładna i rzeczowa.

Doskonałe podejście do maluchów, morze cierpliwości dla zaniepokojonych rodziców. To najlepsza pediatra z jaką mieliśmy do czynienia. Trafiliśmy do niej w sumie trochę przypadkowo ale bardzo się cieszę że tak się stało. Pani dr nie jest zwolenniczka nieprzemyślanego faszerowania dziecka antybiotykami. Wśród lekarzy do których chodziliśmy wcześniej takie podejście prawie się nie zdarzało. http://www.cmtulipan.pl/

Bardzo kontaktowa pediatra. Ma świetne podejście do dzieci, potrafi przekonać do siebie nawet najbardziej nieufne i nieśmiałe maluchy – nasza Ania zawsze bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nas nie zawiodła.

Bardzo kontaktowa pediatra. Ma świetne podejście do dzieci, potrafi
przekonać do siebie nawet najbardziej nieufne i nieśmiałe maluchy – nasza
Ania zawsze bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nas nie zawiodła.

dr Mitura to zaangażowany lekarz i świetny specjalista. Zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wypytuje o najmniejsze szczegóły. W razie potrzeby, wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze pomoże.

dr Mitura to zaangażowany lekarz i świetny specjalista. Zawsze przeprowadza
bardzo dokładny wywiad, wypytuje o najmniejsze szczegóły. W razie potrzeby,
wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze pomoże.

Bardzo kompetentny lekarz: bez pośpiechu i rutyny przeprowadza dokładną diagnozę, z cierpliwością odpowiada na pytania rodziców. Polecam.