lekarz Małgorzata Mróz

Lekarz rodzinny

2,7

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, pełnym empatii i cierpliwości do pacjenta. Po mojej dzisiejszej wizycie muszę stwierdzić, że jest osobą kompetentną oraz oddaną swojemu zawodowi oraz pacjentom. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić konsultacje Pani doktor, jako świetnego lekarza.

"pani doktor" odmówiła wypisania zwolnienia na podstawie wywiadu i podania wszystkich objawów świadczących o chorobie, niekompetentna osoba, niemiła, zupełny brak empatii i zaufania do pacjenta. Jak Pani nie wie to wyjaśnię- Teleporady są właśnie po to aby NIE trzeba było stawiać się w placówce gdzie jest pełno chorych ludzi i można było odpoczywać i kurować się w domu, a leczenie podjąć ZDALNIE! A jak Pani nie wierzy pacjentowi, że ma jakieś objawy to niech pani zmieni zawód bo ten pani nie idzie najlepiej. Nie polecam, bardzo niekompetentna osoba, nie znająca się na objawach przeziębienia i grypy

Chcąc uzyskać skierowanie na morfologię zapomnij! "ani złotówka nie wpłynęła jeszcze za Pana do nas" te słowa usłyszałem z ust pani doktor gdy poprosiłem o skierowanie na morfologię, której nie robiłem ponad 2 lata. Dziękuję bardzo pani Mróz, zrobię prywatnie. Nie polecam, słabe podejście do pacjenta, ton, zainteresowanie.