dr n. med. Małgorzata Mróz

Ginekolog

3,9

Pani doktor to niezwykle kompetentna i konkretna osoba. Prowadziła moja ciąże i dziś z perspektywy czasu wiem że lepiej trafić nie mogłam. Odbierała również mój poród i to dzięki jej doświadczeniu i trafnej decyzji dziś mam śliczną córeczkę.Zdecydowanie polecam:-)

Pani doktor zajmowała się mną podczas jednej z ciąż, której nie udało się zakończyć szczęśliwie. Słowa które usłyszałam po poronieniu w moim odczuciu były nie na miejscu. Los jednak ponownie nas ze sobą zetknął na sali porodowej podczas kolejnej ciąży prowadzonej przez innego lekarza i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie teraz aby mój poród mógł odebrać ktoś inny. Bardzo dziękuję za sprawienie, iż urodzenie mojej córeczki było dla mnie i dla mojego męża cudownym, pozbawionym stresu momentem .

Niestety miałam "przyjemność" mieć robione hsg przez tą panią (mój ginekolog, który pracuje także na Polnej nie ma uprawnień jeszcze do tego typu badań więc byłam skazana na nią). Badanie ginekologiczne ok-wykonane przez mojego ginekologa. Badanie hsg w wykonaniu tej pani-koszmar najgorszy w moim życiu. Podczas zakładania aparatu na szyjkę macicy-nawet mi jej nie znieczuliła, wyłam z bólu a podczas podawania kontrastu krzyczałam i płakałam, że pewnie słyszała mnie cała Polna. Gdy powiedziałam, że się nie zgadzam na dalszą część badania bez środków p/bólowych i poprosiłam o to aby przyszedł mój ginekolog powiedziała do położnej, że ją to nie obchodzi i aby mnie przytrzymała na siłę i jeszcze bardziej mocno zaczęła podawać kontrast. Po wszystkim nawet nie mogłam z bólu wstać ze stołu na którym leżałam. Na oddziale położne nie chciały mi dać leku p/bólowego mimo iż płakałam z bólu. Dopiero po interwencji mojego ginekologa dostałam lek, który i tak niewiele pomógł. Po badaniu krwawiłam jeszcze przez tydzień (norma jest do 3 dni). Mój ginekolog mnie przeprosił i powiedział, że gdyby wiedział, co się tam dzieje natychmiast by przyszedł i wszystko przerwał. Moim zdaniem ta kobieta nie może siebie nazywać lekarzem. Radzę omijać z daleka!

Ja raz miałam styczność z dr Mróz i jestem Jej wdzieczna za pomoc. Plamiłam w ciąży, a Ona mnie przyjęła w szpitalu i sprawdziła czy nic się złego nie dzieje. Wykazała się ogromną empatią i zrozumieniem. Dodam, że nie jestem Jej pacjentką.

Do Pani Dotor trafiłam "z polecenia" w 6 tc. Byłam już na kilku wizytach, z których jestem zadowolona. Pani doktor jest bardzo delikatna podczas badań, przy tym uprzejma, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. To moja pierwsza ciąża, więc pytań i wątpliwości mam sporo, a Pani Doktor rozwiewa moje obawy często zanim jeszcze zdążę zadać pytanie. Mówi o wszystkim co ważne i kieruje na potrzebne badania. Fakt - wizyta prywatna nie należy do najtańszych, ale uważam, że jest warta każdej wydanej złotówki. Dodam, że to nie mój pierwszy w życiu ginekolog, więc mam porównanie.

Pani Doktor, jest super. nie jest "wylewna" ale konkretna i fachowa... jest miła, ale nie przesadnie. jeśli chodzi o wiedzę to zawsze będzie dla mnie na 1 miejscu. wszytskie moje koleżanki się u Pani Doktor leczą, a mojej mamie uratowała życie...

Trafiłam przypadkowo do pani M.Mróz,robiła mi w klinice zabieg.Była profesjonalna,kompetentna,moze średnio miła,ale na pewno nie nieprzyjemna:).Po dokładnym oglądnieciu zmiany na usg i przeglądnieciu wyników badań wykluczyła najgorsze,drugą zmianę określiła jako "nieznaną" chociaż inny lekarz postawił "pewną" diagnozę,okazało się,ze miała 100% rację. Zastanawiam sie nad zmianą lekarza.Polecam jak najbardziej

Zastanawiam sie nad zmianą lekarza.Polecam jak najbardziej

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Zdecydowanie polecam !!!

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Zdecydowanie polecam !!!

Witam Ja również jakiś czas temu leżałam na oddziale gdzie pracuje dr Mróz i muszę przyznać rację opinii jaką ktoś wystawił pani dr poniżej:jest to kobieta niedelikatna podczas badania, nie można się od niej nic dowiedzieć i rzeczywiście podważa autorytet lekarzy z nią pracujących. Myślałam, że jak wie że ja jestem z branży (jestem internistką) to chociaż przy mnie nie będzie nikogo obrażać, ale niestety się myliłam. Powiem tak: jestem zaskoczona jak taka lekarka może pracować i psuć opinię naprawdę ok lekarzom którzy pracują na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym, i jeszcze jedno: ...

Witam
Ja również jakiś czas temu leżałam na oddziale gdzie pracuje dr Mróz i muszę przyznać rację opinii jaką ktoś wystawił pani dr poniżej:jest to kobieta niedelikatna podczas badania, nie można się od niej nic dowiedzieć i rzeczywiście podważa autorytet lekarzy z nią pracujących. Myślałam, że jak wie że ja jestem z branży (jestem internistką) to chociaż przy mnie nie będzie nikogo obrażać, ale niestety się myliłam. Powiem tak: jestem zaskoczona jak taka lekarka może pracować i psuć opinię naprawdę ok lekarzom którzy pracują na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym, i jeszcze jedno: widzę,że najlepsze opinie ma pani dr od pacjentek chodzących do niej prywatnie-szkoda, że tak jest, ponieważ lekarz powinien pozostać człowiekiem nieważne czy przyjmuje państwowo czy prywatnie.

Naprawdę polecam. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i wcale nie czułam się skrępowana, ani nic tylko plotkowałam sobie w czasie badania zapominając gdzie jestem. Badanie było bardzo delikatne. Pani Doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa.