dr n. med. Małgorzata Mróz

Ginekolog

3,9
3,7

Lezalam na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym 3dni i mialam "przyjemnosc" byc badana przez dr Mróz. Badanie bylo bolesne lecz gdy jej o tym powiedzialam wysmiala mnie,napisalam na nia skarge do dyrektora. Jest kobieta opryskliwa,nie slucha pacjentek a co nagorsze podwaza diagnozy i autorytet swoich kolegów z oddziału. Nie polecam, samo jej nazwisko mowi samo za siebie MRÓZ -jest lodowata i nigdy nie powinna zostac lekarzem. Na szczescie moim lekarzem byl dr Jachowski wiec w mojej sprawie nie miała nic do gadania

Pani Doktor jest osobą godną zaufania i szalenie profesjonalną. Opiekowała się mną podczas ciąży i dziś mam wspaniałego, zdrowego synka. Oczywiście w następnej ciąży również planuję być pod opieką Pani Doktor.

pani dr prowadzila moja bardzo problemowa ciaze, dzieki niej zostalam mama teraz planuje 2 dziecko i rozniez u niej zamierzam prowadzic ciaze

Wszystkim polecam Panią Doktor. Jest bardzo kompetentna, miła, odpowiada na wszystkie zadawane pytania i rozwiewa wątpliwości. Naprawdę dba o swoich pacjentów.

Gorąco polecam Panią Doktor! Od ponad 8 lat jestem pacjentką, co bardzo sobie chwalę i cenię!

Gorąco polecam Panią doktor, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Szczerze nie polecam tej lekarki.Jest niemiła,niedelikatna i nastawiona tylko na szybki zarobek.Na wizycie potraktowała mnie jak intruza,któremu musi poświęcić 15min swojego czasu,za który i tak ja płacę.Wizyty odbywają się co do minuty i pani doktor bezczelnie spogląda na zegarek.Do tego jest bardzo niedelikatna i jest oburzona jak zwróci się jej uwagę,że sprawia ból przy badaniu.NIE POLECAM !!!

Pani doktor potraktowala mnie jak przedmiot ,czulam ogromny ból na zwrócenie jej uwagi że sprawia mi ból podczas badania zaczęła na mnie krzyczeć.Chciała podać mi lek który mi szkodzi kiedy jej o tym powiedziałam wypisala mnie ze szpitala do którego trafilam tego samego dnia wieczorem .Dla mnie to nie lekarz tylko *******! Stanowczo odradzam.A tej pani zycze żeby ******* z bólu i trafiła na kogos takiego jak ona