Małgorzata Murkowska-Plinzner

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

Fajna pani stomatolog. Wyjaśnia jak potrzeba z czym jest problem. Czas oczekiwania na wizyte okolo tygodnia. Koszty normalne. Wiadomo, że leczenie zębów w tym kraju nie należy to tanich usług. Są droższe gabinety, które właściwie robią to na tym samym poziomie i są tańsze, które pewnie też robia to porównywalnie. Jednak biorac pod uwage cały rynek Poznanski, to można uznać, że pani doktor ma ceny normalne.

Fajna pani stomatolog. Wyjaśnia jak potrzeba z czym jest problem.
Czas oczekiwania na wizyte okolo tygodnia.
Koszty normalne.

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarka z doświadczeniem i ludzkimi uczuciami. Do tego na prawdę zna się na swojej pracy. Gorąco polecam!

bardzo dobry stomatolog serdecznie POLECAM

bardzo dobry stomatolog serdecznie POLECAM

Zdecydowanie polecam! Bardzo miła i kompetenntna Pani doktor. Mimo jest bardzo doświadczona i na prawdę zna się na swojej pracy. Ma dobry sprzęt i korzysta z bardzo dobrych materiałów. Leczyłem u niej parę moich zębów i nie ma z nimi najmniejszych kłopotów. Na prawdę POLECAM!