lekarz Małgorzata Muzyka-Ziuzia

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,7
1,7
1,6

Nie polecam Pani doktor bardzo arogancka ,nie miła ,twierdzi że nie przyjmuje pacjentów na karty europejskiej bo jej NFZ jej nie płaci za takich pacjentów ,głupota to Pani już nie nadaje się do leczenia zwalszcza dzieci

Mam o Pani doktor jak najlepszą opinię ,zawsze miło nas przyjęła. Leczyła moją córkę od urodzenia, zaufany ,bardzo dobry lekarz i stawiała trafne diagnozy.Nie mam pojecia skąd takie negatywne opinie.Była lekarzem rodzinnym córki przez 20 lat-bardzo dobry człowiek i kulturalny.Polecam

kulturalny.Polecam

Nie polecam. Dziecko po szczepieniu dostało NIP pani dr nawet nie chciała słuchać o dolegliwościach jakie wystąpiły zaraz po szczepieniu i nawet tego że wyladowalismy w szpitalu. Stwierdziła że to wymysly matki i tak też napisała we wniosku do sanepidu. Bardzo nie miła, wyprosila mnie z gabinetu gdy chciałam się dowiedzieć czegoś o badaniach na alergię. Na szczęście wiza wi przyjmuje bardzo miły Pan doktor Pomiecko. Jest to jedyny lekarz u którego moje dziecko nie płacze. Wysłucha od początku do końca, wypyta o wszystko.

Bardzo arogancka Pani. Pierwsze kilka wizyt bardzo sympatyczne, byłam zachwycona ale po potwierdzeniu, że dziecko pozostaje nieszczepione Pani doktor zaczęła nas bardzo niemiło traktować nie chcąc odpowiadać nawet na pytania dotyczące żywienia dziecka. Argument "brak czasu, wielu pacjentów, do widzenia". Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam.

Ni\estety nie polecam !!!! pod każdym jednym względem , nie potrafi nigdy wykryć do jest dziecku czy dorosłemu , a jeśli człowiek chce powiedzieć swoje zdanie ,wielka Pani dr. oburzona , człowiek idzie po zwolnienie z gorączką prawie 40 stopni , ledwo trzyma się na nogach ona stwierdza lekką infekcję , nie polecam !!!!!

Ni\estety nie polecam !!!!

witam niestety nie polecam Pani doktor .pare lat temu zaaplikowała córce złe antybiotki po których dostała ostre zapalenie aftami jamy ustnej--potem skierowała do kętrzynskiego szpitala--córka nikła w oczach nic nie mogła jeść--całe szczęście zabraliśmy ją do Olszyna a tam wystarczyła zwykła maść sterydowa na te dolegliwość, Poza tem pani doktor jest arogancka i niemiła

witam
Poza tem pani doktor jest arogancka i niemiła

Lekarz nie ma pojęcia o swojej pracy. Pani jest bardzo nie miła i opryskliwa. Zleca niepotrzebne badania niemowlakom , nie mając podstaw do tego. Nie polecam !!!