lekarz Małgorzata Napieralska

Miła, sympatyczna Pani Doktor z cudownym podejściem do dziecka. Wizyta przebiega w sympatycznym nastroju. Polecam!

Dzisiaj Pani doktor, zmieniła swoje plany, żeby pomóc naszemu dziecku, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Cudowna Pani Doktor z mega podejściem do dzieci. Spędziła u nas dobre kilkadziesiąt minut, uważnie zbadała nasze dziecko. Pomiędzy rzeczową rozmową z nami, znalazła Pani doktor również czas na małą pogawędkę z naszą gadułą. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen podziwu dla tej Pani. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie serce, świat byłby lepszy. :) pozdrawiam serdecznie.

Rewelacja!! Nie potrafię wyrazic w kilku słowach jak dobrym pediatra jest p. Małgosia!! Polecam każemu rodzicowi i dziecku!!

polecam bardzo miła i dobry lekarz . Moje dziecko bardzo lubi chodzić do lekarza jak jest jego ulubiona pani doktor Napieralska

Bardzo sympatyczna Pani doktor, dobry kontakt z dziećmi i fachowa porada!

Bardzo sympatyczna Pani doktor, dobry kontakt z dziećmi i fachowa porada!