lek. dent. Małgorzata Narożna-Krajniak

PRAWDZIWA PANI DOKTOR Z POWOŁANIA, CO SIĘ BARDZO RZADKO ZDARZA W DZISIEJSZYCH CZASACH.JEST BARDZO MIŁĄ I KOMPETENTNĄ OSOBĄ.PANI DOKTOR JEST PIERWSZYM STOMATOLOGIEM ,KTÓRY WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE I DZIĘKI KTÓREJ PRZESTAŁAM SIĘ BAĆ DENTYSTY.DOPROWADZIŁA MOJE BARDZO ZNISZCZONE ZĘBY DO TAKIEGO STANU ,ŻE PRZESTAŁAM SIĘ WSTYDZIĆ UŚMIECHU.JEST TO JEDYNY STOMATOLOG DO KTÓREGO BEZ OBAW UDAM SIĘ PONOWNIE W RAZIE POTRZEBY.POLECAM GORĄCO.ELA

Bardzo kompetentna Pani Doktor i przesympatyczna. Działa szybko i bezboleśnie a dla mnie było to bardzo ważne. Polecam szczerze Panią doktor tym, którzy się boją i oczekują fachowej opieki. Napewno będziecie zadowoleni. Cieszę się, że znalazłem takiego lekarza, który zdarza się bardzo rzadko.Pozdrawiam Darek

W Poznaniu korzystałam z opieki kilku stomatologów,ale zaden nie spełnił mocih oczekiwań.W koncu trafiłam do Pani Gosi.Jestem mało odporna na ból,zwlaszcza boje sie zastrzyków.A Pani Gosia sprawiła,ze juz nie boje sie chodzic do dentysty.Korzystam z jej opieki od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona.Kiedy tylko cos sie dzieje,dzwonie,zawsze odbiera telefon.Ostatnio bolal mnie bardzo ząb,przyjeła mnie od razu na drugi dzień.Jak coś robi zawsze dokładnie tłumaczy.Z jej opieki korzysta moja rodzina,a moja 6 letnia córka uwielbia chodzic do cioci Gosi.Pozdrawiam. Szpinak

BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR, KTÓRA BEZBOLEŚNIE I SPRAWNIE Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM ZAJĘŁA SIĘ ZĄBKAMI MOJEJ 4 LETNIEJ CÓRKI.DZIĘKI TEMU ZĄBKI ZUZI SĄ ZDROWE A JAK COŚ SIĘ DZIEJE MAŁA NIE MA PROBLEMU ŻEBY USIĄŚĆ U CIOCI GOSI NA FOTELU:) ZA CO ZAWSZE DOSTANIE DZIELNEGO PACJENTA. SZCZERZE POLECAM

Zgodzę się z moją przedmówczynią ze wszystkim, ale nie z tym że jest drogo. Ceny u Pani Małgorzaty są takie jak u innych dentystów. 150 zł za plombę to w dzisiejszych czasach norma. Proszę spojrzeć na cenniki w innych gabinetach. Co mi się jeszcze podoba, to podejście do małych pacjentów. Od kiedy zacząłem tam chodzić z synem, przestał się bać dentystów. Pozdrawiam i polecam

Pozdrawiam i polecam

W ostatnich latach bywałem u wielu stomatologów, zarówno na NFZ jak i prywatnie, aż w końcu trafiłm do Pani Małgorzaty. Wrażenie jaki odniosłem było bardzo pozytywne. Jednym zdaniem sprawdziła się. Uważam że wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwością (a jestem osobą bojaźliwą) oraz serdecznością. Na kolejne wizyty udałem się z dziećmi (6 i 9 lat). Pani Małgorzata bardzo szybko zyskała sobobie ich zaufanie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż jest Ona dentystą godną polecenia.

W gabinecie jest czysto i ogólnie odnosi się pozytywne wrażenie. Natomiast rok temu narzekałam na ból zęba i dentystka powiedziała mi, że jest zdrowy, a teraz oczywiście okazuje się, że nie jest. Nie zleciła żadnego dodatkowego badania, obejrzała tylko ząb. Poza tym za dwie małe plomby można zapłacić 300 zł, za jedną 150. Nie twierdzę, że są to stałe ceny, nie wiem czy od czegoś zależą, natomiast najgorszą stroną wizyt są właśnie koszty.

Panią Małgorztę Narożna-Krajniak Zdecydowanie '' POLECAM '' jest Bardzo Dobra w tzw.Swoim Fachu.Jest osobą Miłą,Sympatyczną,Rozmowną.Zawsze Dobrze Doradzi,a leczenie przedewszystkim NIE JEST BOLESNE.Naprawdę Polecam.Stomatolog Godny Zaufania =)

Zdecydowanie nie polecam. Byłam u tej Pani jakiś czas tam i po wyjściu dominowały we mnie negatywne odczucia. Pani Małgorzata robi wrażanie osoby niespokojnej, tochę nieprzewidywalnej, zorientowanej tylko na pieniądze a nie na dobro pacjenta.