lekarz Małgorzata Niedźwiecka

Bardzo polecam, w czwartek była moja pierwsza wizyta i pani ginekolog okazała się bardzo ciepłą osobą, wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu, a stres szybko mija!

Bardzo gorąco polecam panią Małgorzatę, zawsze ma czas dla pacjenta, jest sympatyczna i przejmuje się jeśli pacjent jest chory. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz zastosowanie leków. Kilka lat chodzę do pani doktor a trafilam do niej po wielu pozytywnych opiniach które słyszałam od bliskich mi osób. Polecam!

nie polecam każdy ja chwali bzdura nie miła nie wytłumaczy nic i krzywo patrzy a w szpitalu się panoszy jak ............. dziwna kobieta bo nie chodzi się do niej i już nie traktuje pacjentkę jak swoją to tylko ona tak potrafi

zdecydowanie polecam Lekarza,jak wieliu przede mna chwalili pania Małgorzatę, moja żona bardzo dobrze ją ocenia. Jestem zdania ze kobieta predzej zrozumie inna kobietę. Polecam wszytkim mężom które kochąją swoje żony!

Pani Małgorzata jest w pełni kompetentnym lekarzem. Polecam ją każdej kobiecie majacej problemy z zjaściem w ciąże, dzięki niej nie jedna rodzina cieszy się dziś dzieckiem gdzie wcześniej inni odbierali im nadzieję.

Wspaniała lekarka,bardzo kompetentna.Szczególnie poświęca uwagę kobietom w ciążyi pomaga tym,które nie mogą zajść w ciąże.Dzięki Niej jestem szczęśliwą mamą zdrowej córeczki.Zawsze można na Nią liczyć.Jest miła i troskliwa.Potrafi dodać otuchy irozwiać wątpliwości.

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam.Miła,wzbudza zaufanie a przedewszystkim bardzo troszczy sie o pacjentke.

Wspaniała lekarka,oddana pacjentkom.Potrafiła namówić mnie na operacje,która poprawiła mój stan zdrowia.Jest tak samo troskliwa dla pacjentek w prywatnym gabinecie jak i wszpitalu.

Gorąco POLECAM!!! Pani MAGORZATA TO BARDZO DOBRA MIŁA LEKARKA.

Gorąco POLECAM!!! Pani MAGORZATA TO BARDZO DOBRA MIŁA LEKARKA.

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjentki. Dobry kontakt.

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjentki. Dobry kontakt.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żary"?

dr
Paweł Dwornicki