lekarz Małgorzata Nowaczyńska

Audiolog, Foniatra, Laryngolog

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szybka diagnostyka. Leczenie trafione, pomogło. Na pewno tutaj wrócę w razie potrzeby ;)

Z czystym sumieniem polecą Panią doktor. Antybiotyki przepisuje tylko kiedy to konieczne, przed przepisaniem wykonuje wymaz z gardła. W ciągu dwóch wizyt zrobiła więcej niż po 6 wizytach u lekarza rodzinnego, który przepisywał nietrafione antybiotyki lub leki przeciwhistaminowe i sterydy na alergię, której nie mam. Ma nieszablonowe podejście do każdego pacjenta. Przede mną jeszcze długa droga do pełnego wyzdrowienia, ale zdecydowanie polecam.

Bardzo dobra pani doktor.Kiedy miałam problem z gardłem, krtanią czy uchem zawsze pomogła.Dziekuję Pani za pomoc w leczeniu.

Zapisałam prawie dwuletnie dziecko na badanie słuchu. Poleciła mi tego lekarza pediatra. Nie dość że na samo wejście do lekarza czekałam prawie 30 min. Ok jestem w stanie zrozumieć, przedłużająca się wizyta itd. Tuż przed wejściem do gabinetu drzwi zamknęła mi przed nosem siostra lekarki. Czekałam kolejne 15 min. Dziecko już się niecierpliwiło. W końcu weszłam do gabinetu. Pani doktor otrzymała ode mnie informacje z czym przychodzę i od razu zaprosiła do badania. Nawet nie zajrzała do książeczki zdrowia, nie zadawała fofadkowych pytań. Niestety synek nie chciał współpracować przy badaniu. Krzyczał, piszczał i płakał. Po lekarce widać było już zdenerwowanie. Na siłę zbadała gardło, nos i uszy i na koniec stwierdziła że dziecko do badania musi spać. Zaleciła umówienie kolejnej wizyty jak dziecko będzie spało. Nie polecam tej lekarki.

Jestem pod wrażeniem kompetencji Pani Doktor i wielki szacunek że pomimo epidemii przyjmuje pacjentów, nie zostawiła ich samych w chorobie. Miłe sympatyczne podejście do chorego, polecam wizyty i dziękuję !!!

Pani Doktor, nawet nie wiem jak mam Pani dziękować za pomoc, która udziela Pani mojej mamie. Pani trafna diagnoza, błyskawiczne działanie, sprawiły, ze obyło się bez poważnych komplikacji. Profesor neurochirurgi, który operował był w szoku, ze na początkowym stadium choroby, tak szybko został wykryty problem. Zazwyczaj zgaszają się do niego pacjenci już z poważnymi powikłaniami. Powiedział, ze mamy szczęście, ze Panią spotkałysmy. Pani Doktor jest świetną specjalistka, która prawidłowo diagnozuje trudne przypadki. Z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy.

Polecam Panią doktor. Bez przepisywania zbędnych leków. Najpierw stawia diagnozę a później leczenie. U mnie przyspieszyła wyniki rezonansu głowy bo nie wiedziała czy objawy nie są neurologiczne. Naprawdę polecam.

Podejście do dziecka dobre,dziecko zadowoloe. Minus za mało poświęconego czasu na wytłumaczenie wszystkiego - wizyta trwała około 10 minut

Patrząc na poniższe opinie jestem w szoku ?! Leczę się już od wielu lat u dr Nowaczyńskiej i szczerze ją mogę polecić. Nigdy mnie nie zbyła, zawsze fachowo podchodzi do swojej pracy. Co dla mnie najważniejsze nie rozpisuje antybiotyków na wszytko jak większość lekarzy tylko ma inne metody....diety albo zwykłe leki. Przychodziłam do Pani doktor z zapaleniami uszu u syna i córki jak i zwykłymi przeziębieniami i zawsze wychodziłam zadowolona. Ja do lekarza nie przychodzę po to żeby mnie całował po rekach i sie usmiechał tylko po to żeby skutecznie wyleczył, bo chyba po to ide do przychodni to tak dla Pań z dołu!!!

Naczytalam się jaka to nieuprzejma A miałam wizytę z dwoma córkami. Znajomi nie polecamy. Jednak nie było tak źle. Podejście miała w porządku. Może bez szału ale starsza córka (5lat) wyszła z gabinetu zadowolona. Badanie przeprowadzone fachowo. Młodsza strasznie płakała ale to raczej nie wina podejścia do dziecka . Pani doktor może nie glaskala ale to nie najwazniejsze. Ja byłam zadowolona. Wyjaśniła co i jak. Więc polecam.