lekarz Małgorzata Nycz-Reska

Do P. Doktor trafilismy z kliniki. Chcielismy isc do innej P. Doktor, ale nie miala wolnych terminow, wiec zdecydowalismy sie na P. Doktor Nycz, ktora miala termin w bardzo krotkim okresie czasu (dalo to nam troche do myslenia, ale wtedy niebardzo sie na tym skupialismy) Poczatkowa wizyta przebiegla pomyslnie. P.Doktor jest bezposrednia osoba i mowi, ze nie oklamuje pacjentow, ze zawsze mowi jak jest, bez "owijania w bawelne". Podejscie takie nam sie podoba - lubimy ludzi bezposrednich. Na pierwszej wizycie nawet sie smialismy, bo P.Doktor ma fajne poczucie humoru. Po wizycie zostalismy wyslani na badania, ktorych wyniki mielismy odebrac po okolo 1.5 tyg. To tyle z pozytywow....
W dniu odczytania wynikow P.Doktor wydawala sie bardzo "zimna" w podejsciu. Pomyslalam sobie, ze moze miala zly dzien i oczywiscie podejrzewalam, ze wyniki sa nienajlepsze i ze ona niestety musi nam to przekazac. Tak tez sie stalo. Moje wyniki byly nienajlepsze. Tego zmienic sie nie da, to sa fakty, ale Pani doktor odczytala je w 3 minuty TSH zle, FSH zle etc...nie rozumialam polowy z tych skrotow. Dobry lekarz by je po prostu na spokojnie wytlumaczyl, ale nie: w tym przypadku tak sie nie stalo. Zamiast tego powiedziala nam zimna jak skala, ze max. jedna runda IVF a potem po prostu donor. Dala mi tez adres mailowy, w razie pytan. Wyszlam z gabinetu ze lzami w oczach i plakalam tydzien po wizycie. Po tygodniu troche ochlonelam i napisalam maila do P.Doktor, co ona sama zaoferowala to na spotkaniu. Do dzisiaj nie dostalam odpowiedzi na mojego maila... Zadzwonilam rowniez do kliniki, poniewaz uswiadomilam sobie, ze nie widzialam wynikow na oczy, bo Pani doktor nam je po prostu odczytala z komputera. Odpowiedziano mi, ze na nie trzeba czekac do 7 dni. W koncu na rozmowie z Pania z rejestracji nie wytrzymalam i opowiedzialam o naszym przezyciu na ostatniej wizycie. Powiedziala, ze jesli Pani Doktor daje maila to jej dobra wola. (Ja zastanawiam sie tylko, po co to oferuje, a potem na maile nie odpisuje. Lepiej wogole nie dawac). Pani rejestratorka powiedziala mi tez, ze wyniki bede miala na maila po 7 dniach. Po mojej skardze, dostalam je 1 dniu (jednak da sie wczesniej...). Podsumowujac: nasz problem nie polega na tym, ze moje wyniki sa zle. (Jestem po operacji, mam endometrioze itd. Tego Pani doktor zmienic nie moze) Naszvproblem polega na: A) Na kompletnym braku empatii od P. Doktor B) odebraniu nam wszelkiej nadzieji C) nie pokazaniu nam wynikow badan na wizycie i nie wytlumaczeniu co kazdy z nich znaczy D) podaniu maila i braku odpowiedzi na wyslanego maila. summa summarum: po naszych nie do konca milych przezyciach na wizycie u Pani Doktor, zdecydowalam sie opisac je tutaj, ku przestrodze dla innych. My postanowilismy udac sie do innego specjalisty. Wg. nas lekarz zajmujacy sie dziedzina nieplodnosci powinien miec empatie, poswiecac czas - juz i tak przybitym z tego powodu parom - nakreslic problem i opcje, ale nie odbierac nadziei!

Lekarka uprzejma, nie śpieszy się, tłumaczy. Rzetelnie podchodzi do tematu/badań zarówno przed ciążą jak i prowadzenie ciąży. Nie boi się trudnych pytań oraz tematów, wprost i zrozumiale wypowiada się jakie ma zdanie/opinię oparte na aktualnych badaniach i wytycznych zdrowotnych. Nie naciąga na dodatkowe zbędne badania. Badania ginekologiczne wykonywane delikatnie i często, częściej niż poprzedni lekarz. Antykoncepcja, suplementacja, leczenie moim zdaniem właściwie. Nie odczułam by była zwolennikiem/przeciwnikiem, raczej odpowiednio do sytuacji.

Pani doktor jest uprzejma, miła. Zawsze z chęcią i wyczerpująco odpowie na każde pytanie. Zastrzeżenia mam do braku kompleksowości. Przed ciążą chodziłam do innego lekarza. Tam normalna wizyta każdej pacjentki trwała ok. 30 min. Wizyta pacjentki w ciąży znacznie dłużej. W czasie wizyty był pełen wywiad, badanie ginekologiczne, USG, badanie piersi, rozmowa na temat zalecanych witamin, leków itd. U doktor Nycz-Reskiej wizyta kobiety ciężarnej trwa ok. 15 min. W czasie wizyty pani doktor wykonuje USG, wypisze skierowanie na badania i jak potrzeba to receptę. Kobiecie w ciąży nie potrzeba wykonywać ...

U doktor Nycz-Reskiej wizyta kobiety ciężarnej trwa ok. 15 min. W czasie wizyty pani doktor wykonuje USG, wypisze skierowanie na badania i jak potrzeba to receptę. Kobiecie w ciąży nie potrzeba wykonywać badania ginekologicznego. Pani doktor sama od siebie nie proponuje przyjmowania witamin, kwasu foliowego, wit. D3. Nie proponuje dodatkowych badań, które zaleca się wykonywać w ciąży. Gdyby nie to, że mój wcześniejszy lekarz był tak świetny, nie wiedziałabym jak o siebie i o maleństwo zadbać.
Lekarz ginekolog prowadzący ciążę powinien być przede wszystkim kompleksowy. Pani doktor Nycz-Reska niestety taka nie jest.

Nie polecam. Pani ginekolog jest zarozumiała i wyjątkowo nie miła. Nie poświęca czasu pacjentowi z czego właśnie dzięki nam pacjentom ma pieniądze i prace. Nawet kobiety w ciąży traktuje jak maratończyków, bo kobieta w zaawansowanej ciąży może biegać, śpieszyć się, chodzić co chwilę do lekarza. Jak pacjent się spóźni jest katastrofa, zostaje potraktowany jak śmieć, kiedy lekarz się spóźnia wszystko jest okej i pacjent nie ma nic do gadania. Z całego serca nie polecam.

powiem krodko ginekolog przyjazny kobiecie

powiem krodko ginekolog przyjazny kobiecie

Odwiedziłam tę lekarkę parę razy,jest miła i uprzejma, badania ginekologiczne delikatne jak ktoś już wspomniał wcześniej ale po którejś tam wizycie to nie trzeba już badać bo po co, nawet jak Ci coś dolega. Co z tego,jak z problemem zdrowotnym zostajesz sama...

Bardzo spokojnie i szczegółowo wszystko tłumaczu . Ma czas dla dla pacięta

Bardzo spokojnie i szczegółowo wszystko tłumaczu .
Ma czas dla dla pacięta

wszystko byloby dobrze, gdyby jeszcze mozna znaleźć tego lekarza jeszcze w jakimś innym serwisie informacyjnym

Bardzo kompetentna lekarka, wszystko odpowiednio wytłumaczy.Pomocna, życzliwa. Lekarz godny polecenia!

Miałam przyjemność odwiedzić tę lekarkę i muszę pochwalić :) badanie gin. delikatne, sprawne, rozmowa otwarta. leczenie trafne i w efekcie po problemie. bardzo chętnie przepisuje tabletki antykoncepcyjne, bardzo chętnie założy spiralę. aż mam wrażenie, że zbyt chętnie. polecam mimo wszystko :) mlodziutka lekarka, ale bardzo ok