lekarz Małgorzata Obudzińska

To najlepszy lekarz dla moich dzieci. Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do dzieci.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POLECAM JAK TYLKO SĄ JAKIEŚ NIEJASNOSCI ZLECA DODATKOWE BADANIA

Pierwsza lekarka, która zamiast antybiotyku na zapalenie oskrzeli dała naszemu dziecku leki wziewne, które zawsze pomagają. Bardzo miła, świetne podejście do dzieci. Zawsze uśmiechnieta. Chetnie służy pomocą telefoniczną. Polecam z całego serca :)

Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym przez około 6 lat i zawsze stawiała trafne diagnozy, to naprawdę super lekarz, widać, ze podchodzi do zawodu z dużym zaangażowaniem. Polecam:)

Wspaniała doktor. Dobre podejście do małego pacjenta. Wszystko rzeczowo objaśnia, dokładnie bada dziecko nim postawi właściwa diagnozę.

Super lekarz! Nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, sama dzwoni pytając o stan pacjenta. Polecam

Super lekarz, widzę w podejściu Pani doktor prawdziwe powolanie do tego co wykonuje. Polecam wszystkim, ja nie zamienię na innego lekarza.

Pani Doktor kompetentna, wiarygodna, widać ze zna się na rzeczy. Tylko troszkę moim zdaniem... mało komunikatywna.

super lekarz godny polecenia ,diagnozy trafne polecam

super lekarz godny polecenia ,diagnozy trafne polecam

Wspaniały, kompetentny lekarz. Dobre podejście do dziecka, serdeczna i uczynna. Korzystam z pomocy Pani Doktor od pięciu lat, nigdy się nie zawiodłam.