Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę jaką mnie otoczyła podczas pobytu w sanatorium Eskulap w Rymanowie Zdroju. Miałem okazję leczyć się już w kilku szpitalach i sanatoriach ale z tak wspaniałą opieką spotkałem się pierwszy raz. Wielkim pozytywnym zaskoczeniem były codzienne poranne wizyty Pani Ordynator w pokojach pacjentów i ciepło jakie od Pani Doktor biło.W każdej chwili można było porozmawiać z Panią Małgorzatą Ochałą nie tylko na temat choroby i uzyskać fachową poradę. Największym atutem Pani Doktor jest to,że oprócz tego,że jest dobrym lekarzem jest również to,że jest po prostu CZŁOWIEKIEM . Życzę innym pacjentom,żeby mieli takie szczęście jak ja trafili na takiego lekarza. A innych lekarzy proszę,aby brali wzór z Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Rymanów-Zdrój"?

ul. Zdrojowa 5
38-481 Rymanów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SPECJALMED
32-412 Wiśniowa
"Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarz Rodzinny s.c. Bogdan i Beata Baczyńscy" - Poradnia alergologiczna
546
34-700 Rabka-Zdrój
NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój
Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Gorzycach
ulica Zamkowa 8
Szpital Uzdrowiskowy "Zimowit"
ulica Leśna 4
ulica Traugutta 76
38-400 Krosno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Przedsiębiorstwa Sanatoryjno-Turystycznego "Stomil" Sp. z o.o.
ulica Świerkowa 1
38-481 Rymanów-Zdrój
Zespół Zakładów Lecznictwa Uzdrowiskowego "Uzdrowisko-Rymanów" S.A.
ulica Zdrojowa 48