Małgorzata Olszańska-Kot

2,9

Bardzo dobra lekarka z podejściem do dzieci. Nie lekceważy żadnych objawów, zawsze dokładnie zbada.

Niestety nie polecam. Być może inni rodzice są zadowoleni. Brak konkretnej diagnozy, syn miał małe plamki i temperaturę a Pani doktor stwierdziła że to może być covid albo ospa. Dopiero po wizycie u innego pediatry okazało się , że to trzydniowka.

Cóż Pani nie ma podejścia do dizci próbowała mnie wysłąć z dzieckiem na drogie badania bo moja 1 córka trochę ruchowo wolniej sie rozmwijała ale chciała mnie wysłac prywatnie na prośbe o skierownanie państwowo to odpowiedziałą właściwie to ja nie miałaby co napisać na skierownaiu. Obłęd.Za to przychodnia ESCULAP jak najbardzie jest super szczególnie po remoncie warunki lokalowe rewelacyjne.

to wspaniała pani doktor mądra zaangażowana konkretna kocha dzieci i potrafi im pomóc

Pani doktor powinna przejsc przeszkolenie kontakru z dziecmi. Nie byla uprzejma, gdybym sie jej nie spytala to by nie powiedziala co dolega mojemu dziecku. Proste slowo PROSZE - DZIEKUJE zmieniaja kwestie.Zdecydowanie nie polecam. Polscy lekarze jeszcze duzo musza sie nauczyc od niemieckich lekarzy.

jak najbardziej kompetentna, uprzejma i godna zaufania lekarka

jak najbardziej kompetentna, uprzejma i godna zaufania lekarka

Pani doktor powinna się jeszcze dużo nauczyć przepisywać witaminki to każdy lekarz potrafi jest niepewna w swoich diagnozach. Zawsze na końcu wizyty mówi jakby się coś działo to proszę jechać do szpitala. Patrzy bardziej jak tu na pogaduchy do gabinetu obok się urwać a ile się trzeba naczekać czasem z chorym dzieckiem żeby nas tam w końcu ktoś przyjął! itd itd Przychodnia w Zawadzkiem....o zgrozo!!!Nie polecam!!!