dr n. med. Małgorzata Olszowska-Golec

Chirurg plastyczny

Świetny specjalista, wzorowo wykonany zabieg usunięcia zmiany na nosie. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem.

Byłam na konsultacji u pani doktor. Bardzo miła i konkretna osoba. Ze szczegółami wytłumaczyła co mnie czeka, jakie mogą być skutki, jak przebiega leczenie i rekonwalescencja. Odpowiadała cierpliwie i dokładnie na wszystkie moje pytania, co zdarza się u lekarzy dość rzadko. Budzi zaufanie.

Nie wiem co mam sądzić na temat fachowości tego lekarza.Z jednej strony miła osoba, sprawna ręka, zabieg usunięcia znamienia poszedł doskonale.Z drugiej strony brak podstawowych zasad higieny.Dla mnie jasne jest, że w obecnych czasach podstawowym narzędziem do dezynfekcji sprzętu są autoklawy lub coś w tym rodzaju a nie woda utleniona i octenisept. Obawiam się o swoje zdrowie po tej wizycie.Żałuję, że nie interweniowałam w czasie wizyty...chyba mnie zatkało.

Do Pani dr Olszowskiej trafiłam z brzydkimi bliznami na obu policzkach twarzy. Pani dr z wyjątkowym zaangażowaniem (niespotykanym u lekarzy) zlikwidowała nieoperacyjnie blizny na twarzy. Za anielską cierpliwość,troskę, wielokrotne tłumaczenie procesu leczenia, za ciągły kontakt w okresie pooperacyjnym i za wielkie serce dla pacjenta - bardzo dziękuję. Drugą operacją była naprawa nerwu łokciowego. W moim przypadku był to trudny zabieg, ale dzięki kunsztowi wiedzy p. Doktór efekty operacji są rewelacyjne. Miałam wiele szczęścia, że Pani doktór mną się zajęła, bo u Niej niemożliwe staje się możliwe. Z pełnym zaufaniem wkrótce ...

Miałam wiele szczęścia, że Pani doktór mną się zajęła, bo u Niej niemożliwe staje się możliwe. Z pełnym zaufaniem wkrótce poddam się trzeciej operacji. Elusia

bylam u Pani doktor ,co prawda nie poddalam sie zabiegowi ale jak sie zdecyduje to raczej do niej trafie.

Tak kompetentnej, sypatycznej i serdecznej dla pacjentów osoby dawno nie spotkałąm, a z lekarzami mam do czynienia od dzieciństwa. doskonale przeprowadzony zabieg i możnośc kontaktu telefonicznego, polecam.