lek. med. Małgorzata Ornatowskalek. med. Małgorzata Ornatowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie ukończyłam w 1984r.

Medycyna estetyczna to moja pasja. Od ...

Medycyna estetyczna to moja pasja. Od ok. 18 lat zajmuje się wyłącznie medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z zakresu modelowania twarzy, implantacji nici, podawania toksyny botulinowej, itp. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z technik zaawansowanych podawania kwasu hialuronowego z rodziny Restylane i Emervel, toksyny botulinowej- Azzalure, kwasu polimlekowego-
Sculptra, hydroksyapatytu wapnia Crystalys oraz implantacji nici Happy lift, Mesocogs, PDO oraz Adivive i TULIP - nowatorski przeszczep tłuszczu wzbogacony w komórki macierzyste.

Wykonałam ponad 70.000 tys. zabiegów estetycznych.
Duża wiedza i doświadczenie pomagają mi w codziennej pracy. Potrafię wybrać najlepszą dla Pacjenta terapie, unikam powikłań, a jeśli takie niestety występują- wiem jakje leczyć.

Cały czas uzupełniam i kontynuuje naukę o medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
Ukończyłam dwie elitarne szkoły podyplomowe: jedna to Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która uprawnia mnie do używania tytułu” lekarz medycyny estetycznej” a druga to Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny AA Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Po odbyciu serii szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych uzyskałam tytuł „ Master in AA and Aesthetic Medicine”.
Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukacje i pracę szkoleniową nadało mi tytuł
„ Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”- nr 22 w Polsce.
Jestem jedynym lekarzem posiadającym taki tytuł w Małopolsce.
Marka Restylane, dla której wykonuje działalność
szkoleniową, nadała mi tytuł- Ambasadora Marki Restylane od 2008 roku. Uczestniczyłam w ponad 200 i regularnie uczestniczę w kursach szkoleniowych z zakresu medycyny estetycznej, prowadzonych przez najlepszych lekarzy z całego świata.
Bieżąco śledzę nowości w medycynie estetycznej, jednak to co wprowadzam cechuje absolutne bezpieczeństwo. W swojej pracy wykorzystuje tylko preparaty posiadające wszystkie certyfikaty i dystrybuowane przez renomowane firmy farmaceutyczne.

Serdecznie zapraszam na konsultację do Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej BONA DEA,
przy ul. Wodociągowej 47 w Krakowie.

Jestem regularną klientką Pani doktor od 6-ciu lat. Trafiłam do niej z polecenia przyjaciółki pełna obaw czy aby nic "złego" mi się nie stanie ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z tego rodzaju usług. Moje obawy były zupełnie nieuzasadnione ponieważ wiedza, profesjonalnie wykonana każda usługa to tylko dowód na bardzo duże umiejętności - wykształcenie + doświadczenie. Zostałam jak napisałam wyżej polecona do Pani dr Ornatowskiej i z pełną odpowiedzialnością mogę każdemu Ją polecić bo nie często się zdarza trafić do tak wspaniałego gabinetu i tak profesjonalnego Lekarza, który w prosty i ...

Zostałam jak napisałam wyżej polecona do Pani dr Ornatowskiej i z pełną odpowiedzialnością mogę każdemu Ją polecić bo nie często się zdarza trafić do tak wspaniałego gabinetu i tak profesjonalnego Lekarza, który w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczy jaki jest każdy z zabiegów i wykona go bez najmniejszych uwag.
Efekty moich wizyt u Pani Doktor są wspaniałe i budzące zachwyt nie tylko u mnie. POLECAM!!!!!

Od ok. 8lat korzystam z wiedzy, doświadczenia i wyczucia P. dr M. Ornatowskiej w zakresie usuwania skutków asymetrii biernej i czynnej po porażeniach n.twarzowego. Każda wizyta to ulga: uspokojenie nadaktywnych mięśni i przywrócenie harmoni mimice. Jestem bardzo wdzięczna. W gabinecie zawsze, za każdym razem, spotykam się z cierpliwoscią i wyczuciem. Ilosc podanej substancji i miejsca podania są tak dopracowane, że mięśnie, które po porażeniu są osłabione pracują jak zawsze, a te nadaktywne uspokojone. Nie wykonałabym zabiegu w żadnym innym miejscu.

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Leczę się u Pani dr. już od jakiegoś czasu i moge gorąco polecić - pomogła mi ze wszystkimi moimi niedoskonałościami w profesionalny sposób

Pani doktor miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Wszystko poszło profesjonalnie. Jestem zadowolona z wizyty

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)