lekarz Małgorzata Orska

Pani doktor jest fachowcem na najwyższym poziomie i przyjacielem pacjenta. Konkretnie i całościowo podchodzi do problemu pacjenta. Rzeczowo tłumaczy w czym problem i szuka rozwiązania. Dociekliwa i zdeterminowana, by ostatecznie pomóc choremu. Wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję.

Bardzo dobry lekarz, specjalista o wysokich kwalifikacjach. Uprzejma dla pacjentów. Polecam. Tacy profesjonalni lekarze są najbardziej poszukiwani przez pacjentów. Najważniejsze jest zaufanie do lekarza. Pani doktor Małgorzacie Orskiej można zaufać.

Wspaniały lekarz. Uratowała mi wzrok, a rokowania były bardzo złe. Znakomity chirurg. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor

Bardzo polecam !!! Wyjątkowy lekarz ,przede wszystkim ma podejście do pacjenta. Miła i kompetentna osoba. W dzisiejszych czasach brak takich lekarzy.

Bardzo polecam !!!
Wyjątkowy lekarz ,przede wszystkim ma podejście do pacjenta.
Miła i kompetentna osoba.
W dzisiejszych czasach brak takich lekarzy.

szybko bez empatii, brak skupienia serdecznosci, r ecepta i do widzenia, nie polecam

szybko bez empatii, brak skupienia serdecznosci, r
ecepta i do widzenia, nie polecam

wysoka kultura osobista,bardzo dobry fachowiec,gorąco polecam.

wysoka kultura osobista,bardzo dobry fachowiec,gorąco polecam.

Boska kobieta, genialny specjalista, uratowała oko mojej Mamie. Życzliwa, ciepła, niesamowicie pomocna - zawsze można na nią liczyć w opałach :)

Pani dr Małgorzata Orska jest bardzo dobrym okulistą o wysokich kwalifikacjach, a poza tym miła, cierpliwa, o wysokiej kulturze osobistej. To wszystko ma przełożenie na pracę - widać, że jest lubiana przez swoich pracowników, jak i pacjentów. Szkoda tylko, że terminy planowanych zabiegów są odległe, ale to już całkiem inny problem.

Wizyta dotyczyła korekty wzroku. Stwierdzono wade która wymagała wizyty w szpitalu. Nie chciano wyznaczyc terminu wizyty. Zostałem wyproszony po pytaniu ile by kosztowała wizyta w szpitalu.

przez tą panią doktor moja córka omal nie straciła wzroku nie radzę się u niej leczyć