lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr Owczarek wyleczyła mnie z koszmarnego trądziku. Nie chciało mi się żyć.. Nie wychodziłem z domu. W tej chwili mam twarz jak niemowlak. Dobrała lek który zadziałał! Jestem Jej bardzo wdzięczny i cokolwiek dzieje się z moja skóra złego, tylko do Niej zwracam się o pomoc. Lekarz na medal!

Pani doktor przeprowadziła pomyślna kuracje izotekiem. Po kilku miesiącach juz były super efekty. Bezpiecznie wypalony pieprzyk i leczenie skory trądzikowej poszło u pani doktor super. Mega polecam

Serdecznie polecam. Pani doktor posiada wielkie doświadczenie i podchodzi do pacjenta indywidualnie. Przemiła kobieta.

Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Rzadko spotykana empatia i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca Panią doktor Owczarek!

Pani doktor kolejny raz mnie uratowała. Jako dermatolog wiele razy, tym razem jako specjalista medycyny estetycznej. Wie co robi, ufam jej bezgranicznie. Wyglądam super!

Trafiłem do doktor Owczarek po ponad 3 tygodniowym pobycie w szpitalu na chirurgii z poparzeniami całej twarzy szyji i uszu. Ze szpitala wypuszczono mnie bez przepisanych maści kremów zaleceń... Na szczęście trafiłem w odpowiednie i najlepsze ręce leczenie odpowiednia pielęgnacja i zabiegi z reki Doktor spowodowały że mogę wyjść na ulice pracować, żyć, ponieważ mam dopiero 39 lat. Jestem wdzięczny do końca życia. Niesamowita wiedza, zaangażowanie i empatia. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Pani Doktor pomogła mi i mojej rodzinie w wielu przypadlosciach , podchodzi do problemu z ogromnym zaangażowaniem i dokładnie wyjaśnia mechanizm działania przepisywanych lekow. Świetna ręka do zabiegów odrazu widać że zawód lekarza to jej pasja. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona, poniewaz po latach leczenia tradziku u kilku lekarzy nabawilam sie tylko blizn I przebarwien a tradzik pozostal. Mnostwo zmarnowanego czasu I pieniedzy. Doktor Owczarek w rok uporala sie z problemem I chodzilam do niej akurat na nfz, z powodu braku zaufania do prywatnych gabinetow. Teraz zaczynam nowa przygode juz w gabinecie prywatnym gdzie Doktor doklada wszelkich staran, aby slady po wieloletnim tradziku zniknely. Kolejki, ilosc pacjentow swiadcza o tym jakim jest lekarzem. Nie moge czytac tych bzdur o niemilym zachowaniu poprostu jest szczera I mowi prosto z mostu jak sprawa wyglada. Polecam ! ogromna wiedza I doswiadczenie.

Niestety wyszlam od Pani w ogromnym szoku. Pierwszym spotkanie było przywatne za co zaplaciłam 180 zł. Jest okropnie nie miła, nie wytłumaczyła dla czego mam zmiany skórne, a po prostu powiedziała ze nie wie, po tym wszystkim przypalila mi to, czego nie potrzebno bylo przypalać i miało to 0 efektu. Następnie byłam bardzo załamana i przyszłam do Pani doktor bez umówionej wizyty, bo miałam pytanie bardzo dla mnie wazne, którę zaimowało 1 minutę. Jak wszedłam to odrazu podkresliła Pani, ze zrezygnowałam z kolejnej wizyty ( co chyba pani zaczepiło). Pytanie ...

Następnie byłam bardzo załamana i przyszłam do Pani doktor bez umówionej wizyty, bo miałam pytanie bardzo dla mnie wazne, którę zaimowało 1 minutę. Jak wszedłam to odrazu podkresliła Pani, ze zrezygnowałam z kolejnej wizyty ( co chyba pani zaczepiło). Pytanie było dotyczającę higieny zabiegu, którę wcześniej wykonala Pani. Odrazu powiedziałam mnie ze powinna ona wyzwać na tychmiast policje i ze jestem bezczelna, ze wgl o takim pytam. Groziła mi, ze będę miala duze problemy jeszli napisze opinie i nie będą one pozytywne. Jest Pani agresywna. Chyba tak dorosle ludzie nie zachowują sie, a lekarzy to napewno. Chciałam dostaś adekwatną odpowiedz na adekwatne pytanie ale dostałam tylko nową porcję stresu. Nie polecam.

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Koleżanka od dłuższego czasu korzysta z zabiegów estetycznych i wygląda kwitnąco.Pani doktor ma ogromne wyczucie w tym , co robi,wie jak podkreślić piękno kobiety .Teraz ja polecam Panią doktor , bo jestem MEGA zadowolona!!!!