lekarz Małgorzata Owczarek

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Pani Owczarek jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam, a była u wielu - zarówno w łodzi jaki i w Toruniu. zawsze mówi jakiego rezultatu leczenia należy się spodziewać, nie przepisuje tony zbędnych leków. Oprócz tego jest miła i cierpliwa. Polecam w 100% - profesjonalne podejście i znajomość fachu!

U pani doktor Owczarek leczylam sie kilka lat temu na tradzik. Wielomiesieczna kuracja przyniosla chwilawa poprawe wygladu skory, niestety po paru tygodniach wszystko wrocilo. Kiedy zdecydowalam sie przerwac kuracje, pani doktor poczula sie urazona i bardzo niemilo mnie potraktowala. Powiedzila tez, ze na antybiotykach bede sie bujac do konca zycia… Poradzila mi poszukac sobie innego lekarza… Okazalo sie, ze zrezygnowanie z leczenia w PCME bylo sluszna decyzja. W niedlugim czasie zaczely sie moje problemy zdrowotne. Po wielu miesiacach cierpien i chodzenia od lekarza do lekarza okazalo sie, ze wyniszczjaca antybiotykoterapia doprowadzila u mnie do grzybicy ukladu pokarmowego. Niestety pani doktor Owczarek nie przepisywala mi probiotykow na odbudowe florybakteryjenj jelit. Teraz po wileu miesiacach diety i leczenia wracam do zdrowia i sil. Pani doktor Owczarek nigdy nie odkryla przyczyny tradzika. Raz zapytana o przyczyne, powiedziala zirytowana: Po prostu pani zachorowala i juz… Teraz juz wiem ze tradzik i zly stan skory mial podloze alergiczne (gluten, jajka, orzechy). Brakowalo mi witamin, bylam niedozywiona, tak samo jaki i moj skora. Teraz zamiast antybitykow stosuje suplementy, zamiast witamin - ALGI, zamiast drogich masci i kremow - maseczki algowe. Moja skora pieknieje w oczach i to na calym ciele. Moze pani doctor Owczarek potrafi leczyc inne dolegliwosci, ale na pewno nie tradzik... Nie podchodzi do pacjeta indywidualnie , ale leczy wszystkich na jedno kopyto, szablonowo a nie kompleksowo. Wszystkim ktorzy zastanawiaja sie nad leczeniem w PCME radze sie dwa razy zastanowic. A dermatologom tego pokroju radze sie otrzasnac, retinoidy i antybiotyki nie lecza przyczyny, a maja bardzo wiele skutkow ubocznych.

Pani Doktor Owczarek jest bardzo dobrym lekarzem, w każdym calu profesjonalistka. Bardzo polecam Panią Doktor

Tragedia, pani dr nie znosi sprzeciwu, kiedy zaprotestowałam przy kolejnych drogich i mocno wyniszczających organizm tabletkach, strzeliła focha. Nie wysłąła mnie na badania i nawet o nich nie poinformowała, po czym po 5 latach leczenia, wysłała mnie na płatne(a mogła wystawić skierowanie). Poza tym kiedy pojawiłam się z nową dolegliwością, popatrzyła na mnie, i powiedziała że nie wie co to, i na tym zakończyła sięwizyta na którą czekałam 3 miesiące...

PANI DOKTOR OWCZAREK BARDZO POMOGŁA NASZEMU DZIECKU.TERAZ NASZ SYNEK TYLKO SPORADYCZNIE SPOTYKA SIĘ NA KONTROLI U PANI DOKTOR I JUŻ NIE CIERPI.JEST TO PRAWDZIWY LEKARZ Z OGROMNĄ WIEDZĄ I WŁAŚCIWĄ POSTAWĄ DLA PACJENTA. JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI

Pani Doktor Owczarek to najwyższej klasy specjalista i mądra życiowo kobieta. Potrzebujemy więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim.

Zadufana w sobie osoba, wyniosła, nieuprzejma dla pacjenta. Zwraca się do ludzi jak do idiotów, uważa siebie za niewiadomo kogo a nie potrafi ani postawić diagnozy ani wyleczyć. Byłam u wielu dermatologów, do tej Pani już nie pójdę.

Pani doktor wyleczyła mnie bardzo szybko i skutecznie z wielkiego dla mnie problemu. Zbędna była nawet wizyta kontrolna. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Profesjonalna, rzeczowa, dobrze diagnozuje. Polecam

Profesjonalna, rzeczowa, dobrze diagnozuje. Polecam