lekarz Małgorzata Paczuła

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

oddanie pacjentom na najwyższym poziomie! zaangażowanie, troska, profesjonalizm!!! Bardzo serdecznie polecam!!!!

Od lat leczyłem się na owrzodzenia łydek z powodu żylaków i miażdżycy, ale dopiero ta lekarka zaleciła badania naczyniowe a potem odpowiednie leki,pończochy, wreszcie rany zaczęły się goić i mogę w nocy spać bez bólu. Dziękuję za pomoc.

Fajna lekarka, moje dzieci były zachwycone. Zbadała oboje, wytłumaczyła jak trzeba postępować w wadach postawy, rzeczowa,sympatyczna. Polecam! ☺

Pani doktor zajęła się leczeniem ran na nogach mojej mamy, która ma żylaki i cukrzycę. Rany nie goiły się od półtora roku, a teraz po 2 miesiącach leczenia są zagojone. Zrobiła wymazy z ran, dała leki na lepsze krążenie i wyniki są super. Polecam

pani doktor godna polecenia w pełni tego słowa znaczenia super kobieta /bez żadnych barier/ NAPRAWDE POLECAM

Dziękuję Pani Doktor za cierpliwość, kompetencję i spokojne, ciepłe podejście do dziecka i zestresowanych rodziców. Więcej takich lekarzy!!!

Kompetencja,spokój,ciepłe podejście do pacjentów. Korzystamy od lat z porad Pani Doktor. Polecam!

polecam , miła ,dużo poświęca czasu dziecku,specjalista,

polecam , miła ,dużo poświęca czasu dziecku,specjalista,

pozdrawiam panią Doktor :) To jest typ spokoju wiedzy ordynatorskiej

pozdrawiam panią Doktor :) To jest typ spokoju wiedzy ordynatorskiej

Bardzo miła profesjonalna lekarka która ma doskonałe podejście do dzieci.

Bardzo miła profesjonalna lekarka która ma doskonałe podejście do dzieci.