dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez było ich sporo, dbała po prostu o wszystko.. z całego serca polecam, i bardzo dziękuje za tak dobrą opiekę bo po ukończeniu 18 lat do tej pory nie mogę trafić na tak dobrego lekarza z powołaniem, gdyby było więcej takich lekarzy z pewnością ludzie mieliby lepsze zdrowie. Polecam

Ostatnio trafiliśmy z naszą córeczką do Pani Doktor. Zauważyliśmy problem z oddawaniem moczu. To nasze pierwsze dziecko i byłam bardzo przestraszona z tego powodu. Mieszkamy na Mokotowie i udało nam się praktycznie z dnia na dzień umówić wizytę w Mediparku. Pani Doktor jest profesjonalistką w swoim fachu, nie dość , że zleciła wszystkie potrzebne badania i zaplanowała leczenie naszej córeczki to potrafiła mnie uspokoić! Zdecydowanie polecam! Świetne, fachowe podejście

Zawsze po wizycie u Pani doc jestem pełna nadziei, że będzie dobrze. To, że jest miła zarówno na oddziale jak i w poradni to jedno a dwa jest perfekcjonistką w swojej dziedzinie. Z czystym sercem polecam JĄ innym dzieciom "nefrologicznym".

lekarz z powołania, konkretna z duzą wiedzą i życzliwościa podchodząca do pacjenta.

Lekarz, który oprócz ogromnej wiedzy posiada niezwykła intuicję. Przesympatyczna dla dziecka oraz jego rodziców. Potrafi cierpliwie oraz bardzo dokładnie wytłumaczyć chorobę oraz metody leczenia. Leczę u niej swoje dziecko od 10 lat (ciężki zespół nerczycowy) i mam do niej ogromne zaufanie. Bardzo kompetentna! Polecam z całego serca tą Panią Doktor.

Wspaniały myślący Lekarz. Ma świetne podejście do dzieci jak również do rodziców. Cierpliwa, wnikliwa. Umie słuchać i pocieszyć.

super osoba to się nieda opisać trzeba poznać panią Doktor Tomaszewską wspaniały człowiek miła sympatyczna .To docent z powołania nie tylko na prywatnych wizytach ale i w szpitalu .Panią doktor znam już 3 lata .Polecam serdecznie

Byłam pod opieką medyczną tej pani doktor przez kilka ładnych lat. To najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia (a wierzcie mi, spotkałam w swoim życiu bardzo wielu lekarzy). Gorąco polecam wizytę u pani Tomaszewskiej. To nie tylko bardzo miła osoba, która ma odpowiednie podejście do małoletnich pacjentów, ale także wybitny specjalista w swojej dziedzinie.

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentna, uprzejma, życzliwa. Polecam z całego serca.

Wspaniała kobieta. Każdego pacjenta traktuje jako indywidualny przypadek.

Wspaniała kobieta. Każdego pacjenta traktuje jako indywidualny przypadek.