dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog, Pediatra

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez było ich sporo, dbała po prostu o wszystko.. z całego serca polecam, i bardzo dziękuje za tak dobrą opiekę bo po ukończeniu 18 lat do tej pory nie mogę trafić na tak dobrego lekarza z powołaniem, gdyby było więcej takich lekarzy z pewnością ludzie mieliby lepsze zdrowie. Polecam

Ostatnio trafiliśmy z naszą córeczką do Pani Doktor. Zauważyliśmy problem z oddawaniem moczu. To nasze pierwsze dziecko i byłam bardzo przestraszona z tego powodu. Mieszkamy na Mokotowie i udało nam się praktycznie z dnia na dzień umówić wizytę w Mediparku. Pani Doktor jest profesjonalistką w swoim fachu, nie dość , że zleciła wszystkie potrzebne badania i zaplanowała leczenie naszej córeczki to potrafiła mnie uspokoić! Zdecydowanie polecam! Świetne, fachowe podejście

Zawsze po wizycie u Pani doc jestem pełna nadziei, że będzie dobrze. To, że jest miła zarówno na oddziale jak i w poradni to jedno a dwa jest perfekcjonistką w swojej dziedzinie. Z czystym sercem polecam JĄ innym dzieciom "nefrologicznym".

Lekarz, który oprócz ogromnej wiedzy posiada niezwykła intuicję. Przesympatyczna dla dziecka oraz jego rodziców. Potrafi cierpliwie oraz bardzo dokładnie wytłumaczyć chorobę oraz metody leczenia. Leczę u niej swoje dziecko od 10 lat (ciężki zespół nerczycowy) i mam do niej ogromne zaufanie. Bardzo kompetentna! Polecam z całego serca tą Panią Doktor.

Byłam pod opieką medyczną tej pani doktor przez kilka ładnych lat. To najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia (a wierzcie mi, spotkałam w swoim życiu bardzo wielu lekarzy). Gorąco polecam wizytę u pani Tomaszewskiej. To nie tylko bardzo miła osoba, która ma odpowiednie podejście do małoletnich pacjentów, ale także wybitny specjalista w swojej dziedzinie.

super osoba to się nieda opisać trzeba poznać panią Doktor Tomaszewską wspaniały człowiek miła sympatyczna .To docent z powołania nie tylko na prywatnych wizytach ale i w szpitalu .Panią doktor znam już 3 lata .Polecam serdecznie

lekarz z powołania, konkretna z duzą wiedzą i życzliwościa podchodząca do pacjenta.

Wspaniały myślący Lekarz. Ma świetne podejście do dzieci jak również do rodziców. Cierpliwa, wnikliwa. Umie słuchać i pocieszyć.

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie, a niestety moje dziecko należy do tzw. trudnych przypadków (zespół nerczycowy). Osoba dociekliwa, a przy tym kontaktowa.

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentna, uprzejma, życzliwa. Polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8