lekarz Małgorzata Papież

Okulista, Okulista dziecięcy

2,5
2,5
2,7

w normalnym rozwinietym kraju by taka przychodnia zostala zamknieta. m a s a k r a pracują tam ludzie którzy muszą odkuć swoje godziny pracy pani dr. drze sie na pacjentow uslyszalem tekst typu (imie) czytaj to szybciej ja mam pacjentow ktorzy czekaja !!!! a sama jakosc badania jest taka gdy nawet przyszedlby pacjent z wada 0,00 to zleciliby mu noszenie okularow...

Pani Doktor co mnie bardzo miło zaskoczyło bardzo dokładnie przebadała mi oczy. Jest to lekarz kompetentny, rzeczowy, dokładny, sympatyczny. Moim zdaniem najlepszy okulista w mieście!!! Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim Panią Doktor. Dziękuję. Wdzięczna pacjentka.

Dziękuję. Wdzięczna pacjentka.

Lekarz godny polecenia. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony w urządzenia do diagnostyki. Pani Doktor bada pacjenta z dużą dokładnością, a także zleca wszystkie konieczne badania i w razie potrzeby kieruje do klinik. Ja szczególnie dziękuję za życzliwe podejście do mojej osoby oraz poświęcenie swojego prywatnego czasu na pomoc w skomplikowanej sytuacji, aby dostać się na konsultacje i zabiegi, jak wymagała tego sytuacja. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Ja i moja rodzina jesteśmy pod opieką Pani Doktor ponad 20 lat. Polecam wszystkim.

Pani doktor opryskliwa, niegrzecznie odnosząca się do pacjenta, używająca niestosownych komentarzy. Badanie wykonane nierzetelnie! Nie polecam!

Wspaniały lekarz, dzięki trafnej diagnozie i bezinteresownej pomocy ocaliła wzrok naszemu dziecku. Profesjonalna, kompetentna, ma świetne podejście do dzieci. Gabinet bardzo dobrze wyposażony , bardzo polecam!

Nieuprzejma, ordynarna, wprowadza nerwową atmosferę(przy dziecku).....ale co najważniejsze niekompetentna - stwierdziła, że dziecko ma astygmatyzm i kazała nosić okulary - po wizycie u dwóch innych specjalistów okazało się że to nieprawda. Nachalnie nagabuje do zakupu okularów u swojej córki (w tym samym budynku). Nie znajduję pozytywów. JEDNYM SŁOWEM - CZAS NA EMERYTURĘ PROSZĘ PANI!!!

Nie znajduję pozytywów.
JEDNYM SŁOWEM - CZAS NA EMERYTURĘ PROSZĘ PANI!!!

Bardzo bardzo wredna Pani ., zarówno na kasę chorych jak i prywatnie.Wszystkim odradzam .! Klikajcie tam gabinet.

Jest to ordynarna, niemiła, niekompetentna osoba. Na przywitanie krzyczy, opieprzając o wszystko bez powodu. Każe przychodzić na kolejną wizytę na której nie bada tylko każe iść do domu. Certyfikaty które wiszą na ścianie nadają się z takim podejściem do kosza. Ewidentnie powinna zmienić zawód na taki gdzie nie będzie miała kontaktu z żywym człowiekiem. Nie polecam Nikomu

Absolutnie odradzam. Pomijając całkowity brak kultury, to jeszcze, niestety, kompetencji. Pani doktor na moje bardzo proste pytanie mające związek z noszeniem okularów odkrzyknęła, że ona nie wie i nie może mi na nie odpowiedzieć. Oczywiście, można czegoś nie wiedzieć, lecz odpowiada się normalnie i spokojnie, a nie krzyczy. Dodatkowo bardzo źle odnosi się do pacjenta i nie należy utożsamiać tego z byciem "rzeczowym". Kiedy weszłam do gabinetu od razu padło krzykliwe pytanie "Czego pani chce?!". Na moją odpowiedź, że zastanawiam się nad soczewkami wykrzyknęła, żebym sobie nie wyobrażała, że one idą na fundusz, kiedy nie padło ode mnie ani słowo z pieniędzmi związane. Jeszcze przez 15 minut pani dr krzyczała na mnie za to, że powiedziałam, że nie chcę "rozleniwić" oka zamiast "przyzwyczaić", w końcu dobrnęła do sensu pytania, ale czy musiało to kosztować tyle nerwów?

Wizytę!!!, jeśli mogę tak to nazwać uważam za jedną wielką pomyłkę, a zachowanie pani dr. M. Papież uważam za karygodne. ABSOLUTNIE nie polecam zwłaszcza z małym dzieckiem. Do poradni trafiłam z 5 letnim synem i spóźniłam się 10 min. z powodu korków mając do przejechania 50 km. Na dzień dobry pani dr. Małgorzata Papież przywitała mnie z wielkimi pretensjami pomijając fakt iż nikogo na poczekalni nie było. Kulturalnie przeprosiłam i wyjaśniłam iż zaistniała sytuacja nastąpiła z przyczyn niezależnych ode mnie na co usłyszałam "A CO MNIE TO OBCHODZI". Napiętą atmosferę ...

Wizytę!!!, jeśli mogę tak to nazwać
uważam za jedną wielką pomyłkę, a zachowanie pani dr. M. Papież uważam za karygodne. ABSOLUTNIE nie polecam zwłaszcza z małym dzieckiem. Do poradni trafiłam z 5 letnim synem i spóźniłam się 10 min. z powodu korków mając do przejechania 50 km. Na dzień dobry pani dr. Małgorzata Papież przywitała mnie z wielkimi pretensjami pomijając fakt iż nikogo na poczekalni nie było. Kulturalnie przeprosiłam i wyjaśniłam iż zaistniała sytuacja nastąpiła z przyczyn niezależnych ode mnie na co usłyszałam "A CO MNIE TO OBCHODZI". Napiętą atmosferę w gabinecie wyczuł mój 5 letni syn i zaczął płakać pani doktor oznajmiła "CO MU SIĘ DZIEJE PROSZĘ GO USPOKOIĆ". Chyba nie muszę dalej pisać wizyta się nie odbyła a ja z powodu nieprofesjonalnego zachowania lekarza zrobiłam sobie wycieczkę do Zakopanego.
POZDRAWIAM :)