dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

Kardiochirurg

W dniu 21.10.2013 byłam operowana przez Panią dr. cudowne ręce Pani uratowały mi życie, serdeczne podziękowania. Rok po operacji czuje się wspaniale, a mam już 82 lata i to wszystko dzięki Pani talentowi i mistrzowskim rączkom oraz profesjonalizmowi. Serdecznie dziękuje darowanie i cieszeniem się życiem pacjentka z Ciechanowa Halina Kakowska

Serdeczne podziękowania za super wykonaną operację wszczepienia by-pasów oraz za opiekę podczas pobytu na oddziale kardiochirurgi i transplantacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego Marek Chański..

Mój Tata miał niedawno wstawiane 3 bajpasy przez Panią doktor, wszystko ładnie wygląda i się goi, Tata był trochę przestraszony gdy dowiedział się że będzie go kobieta operować (Tata jest ze starszego rocznika dlatego nie wyobrażał sobie kobiety w tej roli, bo to ciężka praca) ale wszytstko przebiegło pomyślnie :-) dziękujemy :-*

Świetna,profesjonalna,kulturalna,życzliwa,skromna,uprzejma.DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!! 15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

Pani doktor Małgorzata Pastuszek-Tyc dokonała mi 3 lata temu operacji wszczepienia bajpasów. Operacja same plusy. Szef pooperacyjny na mostku wzbudził podziw lekarzy z którymi miałem kontakt po operacji. Czuję się znakomicie.

Jestem po przeszczepie dwoch bajpasów .Pani doktor niezwykle miła i kompetentna.

Pani doktor 6 stycznia 2009 dokonała mi operacji wszczepienia bajpasów. Operacja udana. Szybko doszedłem do formy. Szwy na klatce piersiowej jak wprawnej hafciarki. Szybko się zagoiły ledwie widoczne. Dziękuję Pani Doktór.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Warszawa"?

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42