dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

Kardiochirurg

Rok temu w maju 2022 roku w Aninie Pani doktor wymieniła mnie zastawkę aortalną i wszczepiła 2 by-pasy. Po tej operacji dała mi nowe życie, Czuję się wspaniale i wróciłem dzięki niej do normalności, chociaż po operacji było ciężko.Jej rączki zostawiły mało widoczne blizny na nodze i mostku.Dziękuję Pani doktor!!!!!!!!!

Super lekarka, bardzo miła, uczynna, a przede wszystkim znająca się na swym wyjątkowym fachu.Po operacji serca mając 75 lat czuję się jak młody Bóg zastawką wstawioną przez Panią doktor, przed tem byłem w stanie krytycznym, bez mozliwości funkcjonowania. Uratowała mi życie, wróciłem błyskawicznie do formy sprzed lat i dała mi szansę na wiele lat dobrego, zdrowego życia. Dziękuję Pani doktor z całego serca, które powierzyłem kiedyś w Pani ręce......szczęsliwy i wdzięczny Artur lat 75.

W dniu 21.10.2013 byłam operowana przez Panią dr. cudowne ręce Pani uratowały mi życie, serdeczne podziękowania. Rok po operacji czuje się wspaniale, a mam już 82 lata i to wszystko dzięki Pani talentowi i mistrzowskim rączkom oraz profesjonalizmowi. Serdecznie dziękuje darowanie i cieszeniem się życiem pacjentka z Ciechanowa Halina Kakowska

Serdeczne podziękowania za super wykonaną operację wszczepienia by-pasów oraz za opiekę podczas pobytu na oddziale kardiochirurgi i transplantacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego Marek Chański..

Świetna,profesjonalna,kulturalna,życzliwa,skromna,uprzejma.DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!! 15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

Mój Tata miał niedawno wstawiane 3 bajpasy przez Panią doktor, wszystko ładnie wygląda i się goi, Tata był trochę przestraszony gdy dowiedział się że będzie go kobieta operować (Tata jest ze starszego rocznika dlatego nie wyobrażał sobie kobiety w tej roli, bo to ciężka praca) ale wszytstko przebiegło pomyślnie :-) dziękujemy :-*

Jestem po przeszczepie dwoch bajpasów .Pani doktor niezwykle miła i kompetentna.

Pani doktor Małgorzata Pastuszek-Tyc dokonała mi 3 lata temu operacji wszczepienia bajpasów. Operacja same plusy. Szef pooperacyjny na mostku wzbudził podziw lekarzy z którymi miałem kontakt po operacji. Czuję się znakomicie.

Pani doktor 6 stycznia 2009 dokonała mi operacji wszczepienia bajpasów. Operacja udana. Szybko doszedłem do formy. Szwy na klatce piersiowej jak wprawnej hafciarki. Szybko się zagoiły ledwie widoczne. Dziękuję Pani Doktór.