dr hab. n. med. Małgorzata Paul

2,5

Jestem obecnie pacjentem Pani docent Małgorzaty Paul, i jestem bardzo zadolowy z leczenia oraz z kontaktu z Panią docent. To wyjątkowa lekarka - cechująca się dużą empatią , zawsze ma czas aby porozmawiać z pacjentem, wytłumaczyć sposób leczania, zaraża pacjentów uśmiechem i pozytywnym podejściem. To wyjątkowy lekarz z powołania i świetny specjalista. Mówi pacjentom gdy tylko będą jakieś pytania zapraszam do gabinetu. Dawno nie spotkałem tak dobrego pod każdym względem lekarza.

Najgorszy lekarz z jakim miałam nieprzyjemność mieć styczność. Jest niemiła, arogancka i bezczelna. Chcąc leczyć moje dziecko powiedziała, że mają poważniejsze choroby do leczenia niż to, na jakie moje dziecko choruje. Powiedziała również, że może sobie trochę pochorować, nic jej nie będzie. Jest bardzo niekompetentną osoba bez większej wiedzy z zakresu chorob pasożytniczych. Wielokrotnie przeczy sama sobie, więc zdaje się, że nawet nie wie, o co chodzi w konkretnej jednostce chorobowej i jak ja leczyć. Odradzam stanowczo! 1 gwiazdka to i tak zdecydowanie za dużo. Jestem też zmuszona napisać oficjalna skargę na te lekarkę, bo to, jak traktuje pacjenta, to jakaś parodia!!!

Nie polecam. Opryskliwa, zero szacunku i uprzejmości. Nie jest to lekarz z powołania bo rozmawiać z drugim człowiekiem normalnie nie potrafi. Nie polecam !!!!

Jedna gwiazdka to za dużo. Opryskliwa, nieprzyjemna, mająca duże mniemanie o sobie. Przede wszystkim to tylko Ona mówi - nie pozwala dojść do głosu. Radzę omijać szerokim łukiem, zwłaszcza kobiety w ciąży, które nie mogą się denerwować. Co z tego, że ma tytuły jak nie potrafi być ludzka. Tragedia i jedna wielka pomyłka - nie lekarz.

Została u mnie stwierdzona toksoplazmoza w I trymestrze ciąży na podstawie tylko 1 wyników, lekarz nadgorliwie sugerował natychmiast antybiotyk. Znalazłam jednak wykład pani dr hab. Paul i zgłosiłam się do niej bezzwłocznie. Objaśniła mi wyniki i kazała je uzupełnić, a następnie powtórzyć. Obawy okazały się bezpodstawne. Nie mogłam trafić na większego specjalistę w tej dziedzinie niż Pani doktor, która poświęca swój czas dla pacjenta, ma ogromną wiedzę i zna najnowsze wyniki badań oraz kierunki leczenia odnośnie tej choroby. Jeśli któraś z przyszłych mam czuje niepokój w tej kwestii, polecam Panią doktor z całego serca.

Pani Doktor opryskliwa i niemiła, podobno kobiety w ciąży nie mogą się denerwować a przy wykryciu toksoplazmozy, która nie jest zdrowa dla dziecka, doktor powinien uspokoić a nie odprawić z kwitkiem bo ona przyjmuje do 13... To nic, że na skierowaniu jest pilne, lepiej poczekać 3-4 tygodnie...

Borelioza potwierdzona badaniami, przypuszczalnie od 8 lat( a mam 28), przychodzę do poradni, mówię, że mam skierowanie 'pilne', lekarka "no i co z tego? terminy za rok". Tragedia, poziom kultury ŻADEN. Dziwne, że tak wysoko zaszła z tytułami.

Pani docent zajęła się mną na izbie przyjęć. Poświęciła sporo czasu by rozwiać wątpliwości jakoby moja mononukleoza wspolistniala z jakąś inną groźną chorobą. Wydaje się godna zaufania jako naprawdę nieliczna z lekarzy których spotkałam na swej drodze w ciągu ostatnich 2óch tygodni. Dodatkowo zajęła się moją medyczną edukacją podróży :)