Małgorzata Pawłowska

2,4
2,2
2,2

Najgorszy lekarz internista z jakim miałam styczność. Brak empatii, zainteresowania. Jest miła póki pacjent się nie odezwie. Cytuję Panią Pawłowską - " Z bolącymi plecami można pracować", "Nie opłaca mi się wystawiać zwolnienia na jeden dzień", "Nie jest Pani na tyle chora aby nie iść do pracy" Teraz rozumiem wolne terminy do Pani Pawłowskiej - nikt nie chce do takiego lekarza chodzić. Życzę Pani dużo zdrowia.

Życzę Pani dużo zdrowia.

Najbardziej niekompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Doktor jest niemiła, chłodna, nie pyta jak się pacjent czuje tylko od razu już wie co dolega. Sama powiedziałam jakie mam objawy i lekarz stwierdziła, że symuluję chorobę żeby nie pójść do pracy i "załatwić sobie zwolnienie". Nie wiem jak można zasymulować zapalenie dróg oddechowych ze wszystkimi możliwymi objawami, może doktor wie to z autopsji. Nigdy nie miałam do czynienia z tak nieczułym i nieempatycznym lekarzem. Oczywiście nie otrzymałam ani zwolnienia ani lekarstw, umówiłam się na wizytę do kogoś innego. Teraz już wiem, czemu do "doktor" Pawłowskiej zawsze są miejsca - nikt nie chce chodzić do takiego lekarza. Aż dziwne, że taka osoba pracuje z ludźmi i ma im pomagać. Nikomu nie polecam wizyty u tej osoby, zalecam trzymać się z daleka.

Ta pseudo-lekarz nie przyjęła w dniu dzisiejszym mojego męża który przyszedł z ciśnieniem 200/150 bo jak twierdzi od jutra ma urlop i nie ma miejsc. Przecież takie ciśnienie to stan zagrażających życiu!!! Nieudzielenie pomocy!!! Na szczęście w innej przychodni od razu zrobili EKG i podali tabletkę pod język... Zgłaszam sprawę do prokuratury!!!

Brak elementarnej życzliwości, zrozumienia, wypisanie leków bez badań. Po pierwszej wizycie myślałam, że Pani Doktor miła gorszy dzień - dużo pacjentów, stres, ale po drugiej przepisałam się do innego lekarza.

Prawdziwy lekarz z duszą i kompetencje na bardzo wysokim poziomie ! Bardzo polecam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawdziwy lekarz z duszą i kompetencje na bardzo wysokim poziomie !
Bardzo polecam :) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Skandaliczne podejście, przedmiotowe, opryskliwa.

Skandaliczne podejście, przedmiotowe, opryskliwa.

Chciałabym serdeczne podziękować szanownej Pani doktor Małgorzacie Pawłowskiej za profesjonalne leczenie, opiekę, życzliwość i profesjonalizm. Dziękuję także Paniom pielęgniarkom i całemu personelowi przychodni za ich ogromne poświęcenie w codziennej pracy i życzliwość.

Nigdy więcej! Pacjent traktowany przedmiotowo, ważniejsze są telefony po znajomych i rodzinie przy pacjencie. Skandaliczny czas czekania na przyjecie, brak wytłumaczenia. Liczy się tylko własne widzimisię Pani doktor... Zdecydowanie odradzam.

Brawo za duże poczucie humoru. Niełatwo o to, gdy ma sie do czynienia zwłaszcza z pacjentami starszymi, rozżalonymi, narzekającymi na wszystko. Nie odmawia skierowań do specjalistów, skierowanie zawiera wstepna diagnozę.