Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Polecam Panią dietetyk, uratowała nas w bardzo trudnej sytuacji. Dowiedzieliśmy o celiakii u naszej córki. Mała zanim lekarze odkryli co jej dolega bardzo schudła, miała anemię. Z pomocą Pani Pelikan nabrała sił i zdrowia, a my rodzice wiemy jak postępować z naszym dzieckiem. Dziękujemy.

Stosowałam bardzo dużo diet w życiu, odchudzałam si ę od zawsze. Pani Pelikan była moją ostatnią nadzieją i nie zawiodłam się. Dieta mi odpowiadała, ale myślę, że dla mnie ważniejsze od jadłospisu były i są spotkania w gabinecie, rozmowa. Wychodzę pełna motywacji do działania. Dzięki Pani Małgosi zrozumiałam wiele mechanizmów przez które nie udawało mi się schudnąć. Polecam, polecam. To anioł, nie człowiek. Aneta

Pod okiem Pani Małgosi zrzucilismy z mężem łącznie 35 kg:) Zmieniło się stopniowo całe nasze życie... oczywiście na plus. A zaczęło się od sugestii Pani ginekolog co do mojej wagi ( mam zaburzenia hormonalne) Postanowiłam wtedy, że czas najwyższy stawić czoła problemowi, którymi ukrywałam pod luźnymi bluzkami.Po kilku wizytach u Pani Małgosi byłam już tak pozytywnie naładowana, że zaraziłam dietą męża...:) Razem też chodzimy na basen i rowery:) Poprawiły się moje wyniki badań, jestem jeszcze na etapie regulowania tarczycy i będziemy się starać o dzidziusia :) Polecam wizyty u Pani dietetyk, same plusy z tej współpracy.

Z czystym sumieniem polecam dietę odchudzającą od Pani Małgorzaty. Jadłospis jest przygotowany pod mój zmianowy system pracy z czego jestem bardzo zadowolony. Wcześniej ze względu na pracę nie udawało mi się trzymać schematów. Teraz odchudzanie to przyjemność.

Bardzo dobra specjalistka od dzieciaczków. Potrzebowaliśmy diety w alergii dla naszej córki i sprawdziło się na 100% polecamy!

Pani Pelikan pomogła mi zwalczyć grzybicę układu pokarmowego. Problem zaczął się lata temu po długoterminowej antybiotykoterapii. Brałam całe serie leków przeciwgrzybicznych, objawy zanikały tylko na czas leczenia. Pani Pelikan pomogła mi oczyszczyć organizm i wyeliminowac ten okropny problem. Trwało to 4 miesiące ale było warto:) Polecam bardzo, ponieważ ciężko znaleźć teraz dobrego dietetyka... gdy szukałam odpowiedniego specjalisty to mało który wiedział co mi w ogóle jest:/ takich mamy teraz magistrów.... Terapia u Pani Małgorzaty to strzał w 10!!

Terapia u Pani Małgorzaty to strzał w 10!!

z sukcesem zakończyłam terapię w Centrum Dietetycznym Erinea. Dziękuję za fachową opiekę Pani Małgosi, - 23kg- bezcenne:D

Polecam dietę u tej pani. Są rezultaty trwałe. Gotowanie proste. Kardiolog chwali za wyniki krwi. Warto skorzystać. Jarek

Polecam Panią Pelikan rodzicom dzieci z problemem nadwagi. Wprowadzenie diety u naszej córki kojarzyło się nam się z czymś strasznym i odwlekaliśmy ten krok dosyć długo... W końcu poprosiliśmy naszą pediatrę o pomoc i dostaliśmy namiar właśnie do Pani Małgosi. Atmosfera na wizytach jest cudowna, córka jest zachwycona nie tylko Panią dietetyk, ale i jedzonkiem. Mamy postępy wagowe i niższy poziom trójglicerydów:) i wszystko bezboleśnie:)

Odniosłam dzięki Pani Pelikan swój życiowy sukces dlatego zdecydowałam się napisać opinię. Ważyłam 132 kg/175cm...leczyłam się już u bariatry, czekałam na operację zwężenia żołądka. Niestety moje schorzenia współistniejące: nadciśnienie tętnicze, problemy z nerkami i arytmia nie pozwoliły mi zakwalifikować się do operacji. Słyszałam proszę trochę schudnąć, a nuż się poprawią inne parametry... Trafiłam w tym celu do Pani Pelikan w tym celu, 1,5 roku temu. Okazało się po zrobieniu dodatkowych badań, że mam insulinooporność i nietolerancję glutenu (nikt mnie nie badał pod tym kątem wcześniej!) Po 2ch miesiącach kuracji miałam - 10 kg, ale Pani Małgosia mówiła, że bez euforii, bo to schodzi zatrzymana woda i toksyny i tłuszcz, a nie sam tłuszcz. W kolejnych miesiącach chudłam ok. 3-4 kg/miesiąc. Wizja operacji bariatrycznej poszła w odstawkę. Po 7 miesiącach zeszłam poniżej 100kg- tyle ważyłam w liceum. W chwili obecnej ważę 78kg!!! Jestem przykładem na to, że z każdym da się coś zrobić, trzeba tylko bardzo chcieć i mieć dobrego specjalistę diagnostę, który nam pomoże. Polecam terapię u Pani Pelikan. Marzena