Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Odchudzanie z sukcesem to tylko tam! Miła Pani dietetyk, dobry sprzęt, dieta dla singla w pełni trafiona w mozliwości kulinarne i organizacyjne. Ii forma znowu jest! Tomek

Zgadzam się ze wszystkimi osobami wypowiadającymi się w superlatywach o terapii u mgr Pelikan. Jest skutecznie nawet w przypadkach beznadziejnych. Mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (Hashimoto) i korzystałam już z wielu poradni... wszędzie bezskutecznie... a diety przypominały uniwersalny schemat dla wszystkich z internetu... W tej poradni spotkałam się z zupełnie innym podejściem... zlecone badania... dieta bardzo indywidualna... obiecane efekty, które nie były złudnym marzeniem... Do Katowic dojeżdżam aż z za Krakowa... o Pani Małgosi dowiedziałam się od klientki i dozgonnie będę jej wdzięczna za ten namiar. Sama mogę tylko polecić, a Pani Małgorzacie podziękować za spełnienie moich marzeń i wsparcie na każdym etapie mojej wędrówki po nową figurę.

Od lat 10 choruję na WZJG przez co mój jadłospis opierał się na produktach lekkostrawnych. Miałam już dość spożywania tych samych produktów, tych samych posiłków. Nie byłam przekonana, by pójść do dietetyka, jednak już po pierwszej rozmowie z panią Małgosią, wiedziałam, że ułoży mi jadłospis, który będzie odpowiedni do mojego stanu zdrowia (pod lupę wzięła moje wyniki badań, jak i wypisy ze szpitala), jak i preferencji żywieniowych. Zanim przyszłam do p. Małgosi miałam anemię, a moja waga wahała się ok. 40kg (158cm). Teraz mogę się pochwalić dobrymi wynikami, wagą większą ...

Zanim przyszłam do p. Małgosi miałam anemię, a moja waga wahała się ok. 40kg (158cm). Teraz mogę się pochwalić dobrymi wynikami, wagą większą o ok5kg, a jedzenie znów mi smakuje.
Polecam jak najbardziej :)

Można tą Panią spokojnie polecić. W moim przypadku to akurat nie odchudzanie, a odwrotnie- od dziecka patyk, więc mając lat 24 chciałem wyglądać jak facet, a nie lebioda. Dieta w połączeniu z odpowiednio dobranymi treningami dała świetny rezultat. Dużym plusem jest w gabinecie jest specjalistyczny sprzęt do analizy segmentowej ciała... wcześniej spotykałem się na siłowniach z bardzo prostymi urządzeniami.. a tu taki WOW:)

Witam wszystkich. Panią Małgorzatę poznałam na warsztatach dla przyszłych mam. Bardzo szybko zostałam pacjentką Pani Małgosi, gdyż w ciąży pojawiła się u mnie cukrzyca. Z pomocą Pani dietetyk mi się zdrowo przejść ciążę i urodzić śliczne bliźniaki. Po ciąży zmieniliśmy dietkę pod karmienie piersią, bardzo szybko doszłam "do siebie" a dzieciaki miały i mają nadal co pić;) Teraz z pomocą Pani Małgosi wprowadzam moim maluchom pierwsze zdrowe posiłki. Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy, Pani Pelikan jest osobą, której w 100% można zaufać:))

Bardzo polecam Centrum Dietetyczne Erinea. Miałam przyjemność zarówno z Panią Małgorzatą Pelikan, jak i z Panią Joanną Weiner. Dzięki obydwu Paniom całkowicie zmieniłam podejście do żywienia, jestem szczuplejsza, szczęśliwsza i pełna optymizmu. Dziękuję i pozdrawiam:)))

Bardzo polecam Centrum Dietetyczne Erinea.

W gabinecie Pani dietetyk spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Terapia dietetyczna postawiła mnie na nogi po chemioterapii.

Wspaniała osoba i najlepsza specjalistka. Bez Pani Małgosi nie dałabym rady przebrnąć takiego dystansu w odchudzaniu. Zgubiłam 32 kg w ciągu roku, jestem z tego bardzo dumna:)

Przyszłam do gabinetu bardzo spięta, bałam się tej wizyty,cieżko mi się rozmawia o mojej otyłości. Po kilku minutach jednak spięcie minęło, Pani Małgorzata jest niezwykle ciepłą osobą i atmosfera na wizycie jest idealna. Dostałam skierowanie na badania, dopiero gdy były wyniki otrzymałam dietę. Gdyby nie te badania nie dowiedziałabym się, że mam dnę moczanową, a na dolegliwości bólowe w stawach leczę się od lat. Zawsze słyszałam, że to przez moją otyłość... Wracając do diety-jest smaczna,nie chodzę głodna i przede wszystkim skutecznie zbijam kiligramy. Pani Pelikan jest niezastąpiona, pomaga mi bardzo na każdym etapie moich zmagań. Dziękuję.

Uzyskaliśmy ogromną pomoc ze strony Pani mgr Pelikan. Byliśmy parą grubasków podupadających na zdrowiu. Teraz zaczynamy żyć na nowo, a wszystko dzięki Pani dietetyk i tak skutecznej terapii żywieniowej. Polecamy-Anna i Wojciech K.