Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Korzystam z usług Centrum Dietetycznego Erinea od 2 lat, czego efektem moja bardzo pozytywna metamorfoza. Minus 35 kg, optymizm, aktywna fizyczna i szczęśliwa kobieta:):):) Warto to dla siebie zrobić. Polecam Panią Pelikan.

Bardzo przyjemnie się odchudza z Panią mgr Pekian. Są efekty, miła atmosfera na wizytach, a jedzonko pyszne:)

Jestem zadowolona z odchudzania pod okiem Pani Gosi. Od 2-ch lat jestem weganką, uważam, że mam sporą wiedzę na temat zdrowego odżywiania, jednak ze względu na niedoczynność tarczycy nie radziłam sobie sama z nadwagą. Rozmawiałam z kilkoma dietetykami, ale gdy zaczynałam mówić o mojej diecie wegańskiej to miałam wrażenie, że nie wiedzą o czym gadam. Przykre. Panią Gosię poleciła mi znajoma z fitnessu- również weganka:) I rzeczywiście od wejścia do gabinetu pełen profesjonalizm, zrozumienie, fachowe porady. Lepiej nie mogłam trafić :)

Pani Małgorzata Pelikan uratowała nam dziecko. Syn ma stwierdzoną alergię pokarmową na gluten, nikiel, laktozę, konserwanty, pyłki traw, kurz.... Lekarz kazał eliminować alergeny, ale jak tu wyeliminować skoro wyszło, że dziecko musiałoby niczego nie jeść. Dopiero Pani Pelikan nam wszystko wytłumaczyła, mały ma bardzo fajne menu, jest zdrowy, skóra już się nie łuszczy, ustąpiły duszności w nocy. Wreszcie śpimy spokojnie. Dziękujemy.

Specjalistka w każdym celu! Dietka smaczna i nieskomplikowana-tak jak sobie życzyłam:) Pomiary wagi są co 2 tygodnie na bardzo profesjonalnej maszynie, która pokazuję, że spaliłam już 4kg tkanki tłuszczowej:)))wizyty w miłej atmosferze, Pani dietetyk odbiera również telefon;) co o innych moich lekarzach nie mogę powiedzieć. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym:)) Aneczka K.

Pani mgr Pelikan to wspaniała osoba. Zgłosiliśmy z mężem po pomoc w sprawie nadwagi naszych dzieci (9 i 7 lat). Baliśmy się zmian, tego że dzieci nie zaakceptują diety... dlatego długo zwlekaliśmy z umówieniem wizyty. Przełomem było kiedy pediatra powiedziała mi że u córki widać skrzywienie kręgosłupa powstałe przez nadwagę. Wtedy padła decyzja. Wizyty u Pani mgr odbywają się w bardzo przyjaznej dla dzieci atmosferze, już po pierwszej wizycie pani mgr zdobyła serca Majki i Antka. Dieta, którą później otrzymaliśmy była rewelacyjnie skomponowana, idealnie pod upodobania moich dzieciaków. Chodzimy już 3 miesiąc, są efekty wagowe, dzieci są tak pozytywnie zakręcone w zdrowe jedzenie, że zarażają rówieśników. Pani mgr uratowała nas przed rozwojem otyłości i nauczyła jak zdrowo żyć. Dziękujemy!!

Z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet Pani Małgorzaty Pelikan. Można liczyć na profesjonalną i skuteczną terapię. W moim przypadku- redukcja wagi o 17 kg, unormowanie cholesterolu i odkwaszenie organizmu.

Pani Pelikan jest wspaniałym fachowcem. Pomogła mojej mamie chorującej na dnę moczanową. Polecamy i pozdrawiamy.

Jestem pacjentką Pani Małgorzaty od pół roku. Odchudzałam się z milion razy różnymi dietami, a co roku waga rosła... W akcie desperacji umówiłam się na wizytę w Erinea. Pamiętam, że wyszłam zszokowana z pierwszej wizyty stanem swojej tkanki tłuszczowej (32kg), ale jednocześnie zmotywowana do walki. Dieta mi bardzo przypasowała, po 2ch tygodniach były pierwsze efekty:) I tak z miesiąca na miesiąc doszłam do moich 63kg:) Polecam Panią dietetyk, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, bez niej bym nie odniosła takiego sukcesu. Pozdrawiam Alicja

Dzięki Pani dietetyk poradziłam sobie z dolegliwościami trawiennymi. Nękały mnie ciągłe wzdęcia, zaparcia i bóle brzucha. Teraz jem inaczej, czuję się lekko i nie mój problem zniknął. Polecam i pozdrawiam. Ewa