Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Wspaniała osoba i bardzo dobra specjalistka. Moja droga w odchudzaniu nie była prosta, nie mam silnej woli i nie lubię się ruszać. Pani dietetyk udało się skutecznie mnie motywować przez rok czasu, dzięki niej nie jestem już otyła, potrafię się cieszyć życiem,a nie słodyczami. Dziękuję.

Nigdy nie myślałam, że codzienne drobne, a jednak tak uciążliwe dolegliwości mogą być skutkiem niewłaściwego odżywiania... A już totalnym zaskoczeniem był fakt, że można się ich pozbyć bez konieczności łykania tony doraźnych leków dziennie! Polecam zastanowić się nad tym, czym katujemy swój organizm... Pani Pelikan uświadomiła mi jak codzienne wybory mają ogromny wpływ na nasze zdrowie, pomogła w doborze produktów odpowiednich do moich potrzeb, opracowaniu harmonogramu dnia zgodnie z moim trybem życia - wystarczą drobne zmiany, a człowiek staje się 10x bardziej wydajny, szczerze polecam - nie tylko osobom, które walczą z nadwagą!

Udało mi się schudnąć na diecie u Pani dietetyk 10 kg, docelową wagę utrzymuję bez problemu od pół roku, więc teraz śmiało mogę powiedzieć, że kuracja zakończyła się sukcesem:-) Polecam:-)

Z całego serca polecam zbijanie kilogramów pod okiem Pani Małgosi! Do tej pory nie spotkałam się z tak serdecznym podejściem do pacjenta. Cierpliwość i empatia, które zastałam w gabinecie przełożyły się na mobilizację mojej szybko poddającej się natury... Zaufanie to jednak podstawa sukcesu. Dzięki niemu rozgryzłyśmy przyczyny dręczących mnie problemów, a w konsekwencji trafnie zaprojektowany program terapii szybko zaczął przynosić efekty. Wiedza, profesjonalizm, a przy tym ogromne zaangażowanie Pani Dietetyk zrobiły na mnie rewelacyjne wrażenie. Serdecznie polecam!

Ja i mój mąż podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Schudliśmy, mąż ma unormowany cholesterol i próby wątroby ( a wyglądało to kiepsko). Pani Pelikan poświęciła bardzo dużo na reformowanie nas, dziękujemy za to i za tak pyszne jadłospisy każdego miesiąca:):)

Do Pani Małgorzaty Pelikan zgłosiliśmy się z synem ponad roku temu. Niestety nasz 10 latek znacznie odbiegał wagowo od rówieśników. Stopniowo wprowadzaliśmy zmiany w naszym codziennym menu, właściwie małymi krokami przeszliśmy rewolucję kuchenną:) Pani dietetyk ma prawdziwy dar do pracy z dziećmi. Przekonanie syna do warzyw, kasz czy fasolki było dla mnie czymś awykonalnym, a teraz sam pomaga wybrać w sklepie najładniejsze pomidory:) Bez pomocy nie dalibyśmy sobie rady, a nie chcę myśleć nawet jakie konsekwencje wynikłyby z pogłębiającej się nadwagi... Polecam wszystkim rodzicom wizyty u Pani Pelikan. Jest miło, konkretnie i skutecznie.

Współpracę z Panią dietetyk uważam za bardzo udaną.Trafiając do centrum dietetycznego miałam znaczną nadwagę, problemy z cholesterolem, do tego moja niedoczynność tarczycy...Sama wątpiłam w sukces,ale udało się :) Dieta w połączeniu z moją silną wolą pozwoliła dojść do optymalnej wagi i ten cholesterol wyrównać :)Jestem z siebie dumna i polecam współpracę z Panią Pelikan.

Jak się odchudzać to tylko z panią Pelikan. Zmiany nie bolą, a rezultaty są szybko widoczne. Tego oczekiwałam i się nie zawiodłam.

Jestem zachwycona wizytami u Pani dietetyk, a jeszcze bardziej efektami jakie osiągnęłam w okresie kilku miesięcy. Schudłam 11 kg i czuję się fantastycznie. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że w moim wieku (jestem po 40) mam szansę na powrót do rozmiaru sprzed lat:):)

Do Pani dietetyk trafiłam z polecenia znajomej i nie zawiodłam się. Okazało się, że moja otyłość związana jest również z niedoczynnością tarczycy, o której nie wiedziałam. Pani Małgorzata zleciła mi jako pierwsza badania w tym kierunku. Teraz jestem już pod kontrolą endokrynologa, stosuję dietę i w końcu widzę efekty. Schudłam na razie 8 kg, ale jestem dobrej myśli, ponieważ efekty mobilizują mnie do dalszej pracy. Polecam Panią Pelikan wszystkim z całego serca.