Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Polecam każdemu z czystym sumieniem, mi pani Gosia bardzo pomogła za co jestem jej niezmiernie wdzięczny, pozdrawiam.

Zdecydowanie mogę polecić tą panią dietetyk bardzo mi pomogła i jestem zadowolony z wizyty

Szczerze mogę polecić Panią Pelikan. Jest bardzo dobrym dietetykiem,wykonuje swoją pracę z prawdziwą pasją.W gabinecie nie odczuwa się presji czasu, Pani dietetyk poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo cierpliwa. Zaskoczyło mnie to,że stosowanie diety nie sprawia mi żadnego problemu, chociaż mam niełatwy tryb życia. Wreszcie uwierzyłam, że mogę schudnąć:):):)

Pani dietetyk nie wzbudziła do końca mojego zaufania, dieta w miarę dobra, schudłam, ale nie jestem do końca zadowolona z wizyt u Pani dietetyk.

O Pani dietetyk można powiedzieć krótko: "odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu". Wraz z rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki dietetycznej.

Wazylam 45 kg przy wzroscie 175, wszyscy mowili, ze musze przytyc, bo zle wygladam... Mama zaprowadzila mnie do dr Pelikan, teraz ważę 53 kg, wszyscy mówią, ze wygladam świetnie, ja tez w koncu czuje się atrakcyjnie:))))))

Zgadzam się z poprzednikami: wizyty i efekty mojego odchudzania są godne polecenia :)

JAK MACIE PROBLEMY Z CHOLESTROLEM I TROJGLICERYDAMI TO POLECAM UDAC SIE DO TEJ PANI. OD LAT NIE MIALEM TAKICH WYNIKOW BADAN.

Z Panią dietetyk udało mi się zrzucić już 14 kg, wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze, zawsze uzyskuję odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, a jadłospisy są smaczne i proste w zrobieniu. Szczerze polecam!

Nikt mi nie pomógł w życiu tak jak Pani Małgosia. Świetny dietetyk!

Nikt mi nie pomógł w życiu tak jak Pani Małgosia. Świetny dietetyk!