lek. dent. Małgorzata Pielecka

Zdecydowanie nie polecam. Pani okropnie niemiła.. Nie udzieliła mi znieczulenia, mimo mojej prośby oraz żadnych przeciwwskazań do jego udzielenia. Pani powiedziała, że albo leczymy bez znieczulenia, albo wcale, mimo, że jako pacjent mam prawo do znieczulenia i w innym gabinecie udzielono mi go od razu. Widocznie Pani się śpieszyło.. Usłyszałam jeszcze na dowiedzenia "To nie jest kiosk ruchu". No cóż, bez komentarza. Mało tego, tak okropnego podejścia do pacjenta dawno nie widziałam. Kompletny brak kultury. Pani badając mi zęby mówiła do mnie tak pretensjonalnym i chamskim tonem typu "szerzej ciekawe jak mam coś zobaczyć!" itp... Krótko mówiąc nie traktuje pacjentów jak ludzi a znieczulenie do którego mam prawo nie zostało mi udzielone. Także ostrzegam i nie polecam.

Serdecznie nie polecam Pani Stomatolog. Zetknęłam się z nią dwukrotnie, za każdym razem spotykając się z rażącym stosunkiem do pacjenta. Nadmienię jeszcze, że mój problem (usunięcie bolącego zęba) podczas żadnej z tych wizyt nie został rozwiązany. Na szczęście trafiłam na lepszych specjalistów. Nie polecam, zastanówcie się dwa razy czy chcecie tracić czas i nerwy.

Tragedia. Nie zostałam potraktowana jak człowiek. Przysiegę Hipokratesa polecam sobie przypomnieć. Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

ul.Młyńska 9