lek. dent. MaŁgorzata Pietryniecz

Stomatolog dziecięcy

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Wprawdzie moja wizyta z trzyletnią córeczką nie zakończyła się pełnym sukcesem, ale jako rodzic mogę powiedzieć, że podejście Pani doktor i jej asystentki zachęciło mnie do kontynuowania leczenia właśnie u Niej a nie poszukiwania kolejnego dentysty - boska cierpliwość, pedagogiczno-matczyne podejście i walka o każda możliwość na wyleczenie ząbka. I wbrew utartym pozorom o prywatnym lecznictwie nie zostałam słono "skasowana" za kilkukrotną próbę założenia plomby. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten gabinet.

Bardzo profesjonalna, miła pani.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.Na pewno przyjdę na następną wizytę.

Bardzo kompetentna i miła osoba. Spokojnie mogę polecić.

Bardzo kompetentna i miła osoba. Spokojnie mogę polecić.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Piechowice"?

GABINET STOMATOLOGICZNY
ŻYMIERSKIEGO 70