lekarz Małgorzata Pietrzak-Stukan

Wizyty u Pani doktor były bardzo profesjonalne. Miłym zaskoczeniem było przeprowadzanie na każdej wizycie badania na fotelu oraz wnikliwego badania usg. Przed badaniem doktor była już zapoznana ze wszystkimi moimi najświeższymi wynikami badań, skrupulatnie uzupełniała kartę ciąży, a w razie jakichkolwiek wątpliwości wystawiała skierowanie na dodatkowe badania jak również do szpitala.

Pani doktor prowadzila moja pierwsza ciaze, mam nadzieje ze w drugiej ciazy rowniez bedzie moim lekarzem prowadzacym.

Czytając niektóre negatywne opinie przed wizytą u Pani Doktor byłam trochę niepewna, ale po wizycie mogę śmiało napisać, że Pani Doktor to ciepła, pełna empatii i wszystko dokładnie tłumacząca lekarz. Spokojnie odpowiadała na zadane pytania bez żadnej niechęci, którą niekiedy u lekarzy zdarza się wyczuć, a człowiek krępuje się dopytywać - tutaj nic takiego nie miało miejsca. Dokładnie przeprowadziła badanie i potwierdziła, że z moją kruszynką jest wszystko dobrze, a dolegliwości wynikają najprawdopodobniej od jelit. Zleciła wykonanie badań, a ja wyszłam z gabinetu uspokojona. W moim przypadku wizyta przebiegła pomyślnie i mogę polecić Panią Doktor.

Do Pani doktor trafiłam w 24tyg ciąży podczas wizyty spytała czy szyjka w porządku po czym w ogóle jej nie zbadała za pomocą USG. Po trzech dniach od wizyty byłam na kolejnej wizycie tym razem u innego lekarza, który przeprowadził USG szyjka miała już tylko 4mm (nie 4cm) wieczorem tego samego dnia trafiłam na SOR. Kolejnego dnia doszło do porodu przedwczesnego na którego skutek straciliśmy syna. Pani doktor podchodzi do wizyt bardzo pobieżnie i nie wykonuje badań tylko polega na starych badaniach prowadzonych przez innych lekarzy zamiast polegać na sobie samej.

Pani lekarka nie potrafił stwierdzić czy dziecko żyje, czy nie. Cytując „wyglada jakby się zakończyła, ale nie wiem”. Tak powinien mówić lekarz?! Poszłam do własnej lekarki poza medicover okazało się, ze ciąża jest martwa od 2 tygodni i jak najszybciej trzeba usunąć dziecko, żeby nie zagrażało mojemu życiu. Pani Małgorzata kazała mi przyjść za tydzień opcjonalnie (tak wpisała w karcie), żeby zobaczyć wyniki. Dobrze, ze poszłam stamtąd bo za tydzień mogłabym byc już w zagrożeniu życia. Dodatkowo empatia to słowo obce. Jak chciałam jej podać nazwę leków, które przyjmuje od ...

Dodatkowo empatia to słowo obce. Jak chciałam jej podać nazwę leków, które przyjmuje od psychiatry to odpowiedziała mi „ze tego nie potrzebuje i tym to się zajmie psychiatra” SERIO? Lekarz nie potrzebuje informacji jakie leki bierze pacjent.
DNO. Nigdy nie byłam u takiej lekarki.
Polecam zmianę profesji na patologa. Tam Pani nie będzie musiała być miła i empatyczna.

NARESZCIE TRAFIŁAM DO LEKARZA NIEWĄTPLIWIE Z POWOŁANIA. PODCZAS WIZYTY CZUŁAM SIĘ BARDZO ZAOPIEKOWANA. ŻADEN LEKARZ NIGDY NIE POŚWIĘCIŁ MI TYLE CZASU. PANI DR MA BARDZO RZECZOWE I SKRUPULATNE PODEJŚCIE DO PACJENTKI . WIZYTA BARDZO PROFESJONALNA I Z OGROMNĄ EMPATIĄ. BADANIE PRZEBIEGAŁO BEZBOLEŚNIE I DOKŁADNIE. PANI DR ZLECIŁA SZEREG BADAŃ . JESZCZE NIGDY NIE BYŁAM TAK ZADOWOLONA PO WYJŚCIU Z GABINETU. POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM. DZIĘKUJĘ.

NARESZCIE TRAFIŁAM DO LEKARZA NIEWĄTPLIWIE Z POWOŁANIA.
PODCZAS WIZYTY CZUŁAM SIĘ BARDZO ZAOPIEKOWANA.
ŻADEN LEKARZ NIGDY NIE POŚWIĘCIŁ MI TYLE CZASU.
PANI DR MA BARDZO RZECZOWE I SKRUPULATNE PODEJŚCIE DO PACJENTKI .
WIZYTA BARDZO PROFESJONALNA I Z OGROMNĄ EMPATIĄ.
BADANIE PRZEBIEGAŁO BEZBOLEŚNIE I DOKŁADNIE.
PANI DR ZLECIŁA SZEREG BADAŃ .
DZIĘKUJĘ.

To ja może w przeciwieństwie do poprzedniczek podpisze się imieniem i nazwiskiem przy wystawieniu jakiejkolwiek opinii... To skandal, ze anonimowe opinie w XXI wieku są jeszcze brane pod uwagę. Jak dla mnie najlepsza Pani Doktor na jaką trafiłam. W życiu nie miałam tak delikatnego badania, a cała wizyta była bardzo profesjonalna i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń.

" lekarz " Małgorzata Pietrzak-Stukan niekompetentna, opryskliwa, wredna kobieta, która nie potrafi wykazać nawet krzty empatii w stosunku do pacjentki, u której jest podejrzenie wady płodu. Przyszłam do " doktor " z wynikami padań od innego lekarza, żeby skonsultować wszystkie wyniki, ponieważ jest doktor prowadzącą moją ciążę. W przeciągu tygodnia wyniki ogromnie się od siebie różniły pod względem parametrów tarczycowych. A szanowna pani co ?? AMNIOPUNKCJA . bardzo inwazyjny zabieg dla Dziecka. Nawet nie spojrzała na wyniki, nie porównała, jedynie to, co potrafiła z siebie wykrztusić to ' co jeszcze, ...

" lekarz " Małgorzata Pietrzak-Stukan
bardzo inwazyjny zabieg dla Dziecka. Nawet nie spojrzała na wyniki, nie porównała, jedynie to, co potrafiła z siebie wykrztusić to ' co jeszcze, ale dałam pani skierowanie na amniopunkcję, ale nie musiała pani przychodzić ' ... ODRADZAM DZIEWCZYNY. To nie lekarz, tej pani po prostu opłaca się ten zawód i tyle.

Pani doktor Małgorzata Pietrzak-Stukan z pozoru jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą. Ale szczerej życzliwości w tym brak, gdyż tak naprawdę nie przejmuje się zdrowiem ciężarnej pacjentki. Na przedostatniej wizycie (był to 5 miesiąc ciąży) uskarżałam się na częste bóle brzucha , jednakże Pani doktor nie wykonała badania USG, aby sprawdzić, czym te bóle mogą być spowodowane. Uznała, że skoro USG prenatalne wykonane około miesiąca przed wizytą nie wykazało żadnych nieprawidłowości, nie ma powodu by na wizycie robić USG. Ponadto nie wyjaśniła, skąd biorą się te bóle. Podczas wizyty opowiadałam o moich dolegliwościach, Pani doktor nic nie skomentowała, nic nie wyjaśniła, uśmiechała się tylko przez cały czas. Kolejną wizytę (to był już 6 miesiąc ciąży) Pani doktor rozpoczęła zdaniem „musimy się sprężać, czy chce się Pani badać na fotelu?”. Takie pytanie nie padło po raz pierwszy. Badanie kobiety w ciąży na fotelu, tzw. „samolocie” należy do standardowych i rutynowych badań, które muszą być bezdyskusyjnie wykonane i nie można opierać się na „widzi mi się” pacjentki. Wszelkie infekcje, zapalenia widoczne są właśnie w takim badaniu i ważnym jest, aby do dnia porodu tego typu choroby wyleczyć. Ale najwidoczniej Pani doktor bagatelizuje sprawę, mówiąc „jak Pani czuje, że jest dobrze, to nie musimy badać”. Ponadto była to już kolejna wizyta, na której uskarżałam się na bóle brzucha, oprócz „starych” bólów doszły nowe w innych miejscach. Pani doktor znowu nie wyjaśniła przyczyny bólu, nie rozwiała moich wątpliwości i ponownie zaleciła nospe – lek na całe zło. Poprosiłam o badanie USG, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, czy jest prawidłowa ilość wód płodowych, prawidłowa długość szyjki macicy itp., aby sprawdzić, czy bóle nie są związane z czymś widocznych właśnie na badaniu USG. Pani doktor z irytacją i jednoczesnym uśmiechem na twarzy powiedziała, że na pewno dziś nie wykona USG (nie ma na to czasu) i na pewno nie będzie robiła USG co miesiąc na wizycie. Po czym dopowiedziała, że należą mi się tylko 3 badania USG – dodam, że są to wizyty prywatne, a nie na NFZ!! Następnie zaleciła mi zmianę lekarza prowadzącego, jeśli chcę mieć badanie USG co miesiąc. Nadmienię również, iż Pani doktor Małgorzata Pietrzak-Stukan zrobiła mi tylko USG potwierdzające ciążę. Zmieniam lekarza, ponieważ z wizyty u Pani doktor wychodzę pełna wątpliwości i strachu o zdrowie swojego dziecka.