lek. dent. Małgorzata Pihut

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

U Pani Doktor przez 1,5 roku leczyłam zaburzenie stawu skroniowo-żuchwowego. Jest to leczenie które w dużej mierze zależy od pracy pacjenta. Zostałam bardzo dobrze poprowadzona przez plan leczenia, z zadowalającym efektem. Pani doktor jest osobą kompetentną, posiada ogromną wiedzę w tej dziedzinie, ma świetne podejście do pacjenta, jest przede wszystkim szczera. Wizyty były zawsze punktualne. Z całego serca mogę polecić Panią doktor, ponieważ jest doskonałą specjalistką.

Pani profesor jest jednocześnie wymagającą i ciepłą osobą - rzeczowo tłumaczy istotę problemu. Po wdrożeniu jej zaleceń, już po miesiącu moja szczęka się poprawiła :)

Pani Doktor, bardzo uprzejma! Powiedziała mi to czego nie powiedział mi żaden stomatolog, ortodonta do tej pory! Polecam z całego serca! :)

U Pani Profesor leczę się od 7 lat, trafiłam tam z polecenia specjalisty z Wrocławia. Jest to jedyny lekarz jaki mi pomógł odblokować przemieszczony krążek z zablokowaniem i usunąć ogromny ból stawów skroniowo-żuchwowych. Wspaniała doktor najlepsza w Polsce.

Uważam, że Pani Doktor jest osobą kompetentną i bardzo dobrze wyspecjalizowaną. Podejście profesjonale oraz rzekłbym, że metoda leczenia bruksizmu dość innowacyjna w porównaniu z leczeniem zaproponowanym przez innego stomatologa.

Pani profesor jest najlepszym specjalistą od leczenia stawów skroniowo-zuchowych w Polsce. Jest osoba bardzo empatyczna,majaca duża wiedzę i doświadczenie.To lekarz który chce faktycznie pomagać pacjentom i potrafi ich skutecznie zmotywować. Oby więcej takich lekarzy.Bardzo dziękuję za pomoc;)

Pani profesor to bardzo profesjonalny specjalista ale przede wszystkim cudowny, cierpliwy człowiek.

Cudowny specjalista. Pani profesor podchodzi do przedstawionych problemow kompleksowo, wykorzystujac swoja ogromna wiedze i doswiadczenie. Lekarz od przypadkow beznadziejnych. W dodatku niesamowicie uprzejma, wyrozumiala, wrazliwa. Mialam wielkie szczescie trafic na pania profesor.

Od 2 lat leczę się u Pani Profesor na zaburzenia czynnościowe stawu skroniowo-żuchwowego. Mimo iż leczenie jest bardzo żmudne i długotrwałe, Pani Profesor potrafi zmotywować pacjenta w chwilach zwątpienia w terapię. Każda wizyta przebiega w sposób bardzo profesjonalny - Pani Profesor odznacza się zaangażowaniem, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, co osobiście jest dla mnie bardzo ważnym przymiotem lekarza. Polecam wizytę u Pani Profesor każdemu z problemem lub choćby podejrzeniem zaburzenia stawu skroniowo-żuchwowego, bo efekty, które wynikają z leczenia są naprawdę warte wysiłku

Pani Doktor konkretna, kompetentna, pewna swej wiedzy i podejmowanych działań. Pomimo, że wiele innych wykształconych osób nie potrafiło mi pomóc, Pani Dr Pihut rozpoznała sytuację trafnie i sprawnie nastawiła mi szczękę, dzięki czemu po wielu miesiącach problemu znowu otworzyłam normalnie buzie. Dolegliwości bólowe z czasem również ustąpiły, co również jest zasługą zaproponowanego przez Panią Doktor leczenia. Wciąż jestem w jego trakcie, ale aktualnie nie mogę już narzekać na stan moich stawów skroniowo-żuchwowych!:)