lekarz Małgorzata Pisarek

Polecam z całego serca !!! Pani Doktor jest bardzo ciepła miła osoba . Stara się aby pacjentka była zadowolona . Bardzo dokładna i godna zaufania !!!

Pani doktor jest bardzo uprzejma, stwarza miłą atmosferę poczas wizyty, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.

Lekarz bardzo profesjonalnie podchodzący do pacientek. Dr Gorzała prowadzi moja druga ciaze i jestem bardzo zadowolona.Nie ma mozliwości abym zmienila na innego lekarza...:)

Polecam! Prawdziwy lekarz z powołania oraz delikatna dla pacjentek kobieta. Cudowny lekarz i człowiek.

Profesjonalistka, a do tego bardzo życzliwa osoba. Dla niektórych pacjentek może być ważny fakt, że jest przychylna wegetariankom.

Profesjonalistka, a do tego bardzo życzliwa osoba.
Dla niektórych pacjentek może być ważny fakt, że jest przychylna wegetariankom.

Rewelacyjne podejście do pacjentki, brak zbędnych badań, wszystko dokładnie i w zrozumiały spośó tłumaczy, do tego jes po prostu bardzo miłym człowiekiem, praktycznie zawsze uśmiechnięta i zawsze mająca czas dla pacjentki

Bardzo dobra, kompetentna oraz znająca się na swoim zawodzie Pani Doktor. Cudowna osoba, dzięki której człowiek wierzy, że "cuda " się zdarzają.Polecamy ją wspólnie z żoną każdej kobiecie będącej w ciąży lub też planującej ciąże. Całe szczęście, że tacy lekarze jeszcze istnieją.

Pomogła przy pierwszym porodzie, teraz prowadzi drugą ciążę - więc wiadomo, że warto. Bardzo uprzejma isympatyczna. Wie co robi, więc uspokaja.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży przez panią dr Gorzałę. Dostępna, choćby telefonicznie, kompleksowo opiekuje się pacjentką.

Cudowny lekarz!!Pani Małgosia prowadziła moją ciązę po porodzie odwiedziła mnie w szpitalu.Cierpliwa,delikatna i pomocna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana