Małgorzata Pławecka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie polecam tej lekarki i choć jest uprzejma,to jej kompetencje sa dyskusyjne.Po pierwsze wyczuwam za każdym razem jakby była nieobecna przy mojej chorobie o której jej mówię.Szczerze to sprawia wrażenie oderwanej od rzeczywistości i jest kompletnie nieobecna.Nie można nawiązać z nią bezpośredniego kontaktu. Chciałem wielokrotnie zmienić lekarza na innego, lecz inni lekarze mają komplet pacjentów.

Kompletny brak zainteresowania dzieckiem podczas wizyty, przepisuje antybiotyki, nie przeprowadzając wywiadu z rodzicami, dramat! Nie interesuje się dzieckiem, ani jego rozwojem, więcej, mam wrażenie, że nie jest pewna tego co mówi. Nawet nie próbuj zadać pytania, bo doktor na pewno Ci nie pomoże. Nieprzyjemna, zarozumiała, nie polecam nikomu takiego lekarza. Jestem za pełną prywatyzacją służby zdrowia, żeby zlikwidować takie traktowanie w O.Z.

Może Pani doktor prywatnie jest w porządku ale przyjmowanie pacjentów publicznie to już jedna wielka porażka.

Polecam Panią Małgosię, moje dzieci ją kochają i uwielbiają ją odwiedzać. Zawsze miła, uprzejma, uczynna. Nie przepisuje antybiotyków bez powodu, zawsze rozmawia z rodzicem i wysłucha jego stanowiska. Polecam.

Bardzo dobrze zajmuje się moimi dzieciakami, zawsze ma czas i często jeździ po pacjentach (wizyty domowe) a to nie każdy lekarz potrafi.

Bardzo pozytywne wrażenia z wizyt. Pani Doktor jest uprzejma i kompetentna.

Bardzo pozytywne wrażenia z wizyt. Pani Doktor jest uprzejma i kompetentna.