3,9
3,9

Niezwykła wiedza i to nie tylko stomatologiczna-po zabiegu można porozmawiać o arhitekturze, sztuce, literaturze; pełen profesjonalizm; wysoka kultura osobista ( pierwszy stomatolog, który pochwalił poprzednika). Wszystko z czym przyszłam zostało załatwione z sukcesem i jeszcze Doktor często kontroluje swoje dzieła. Cenowo przy Warszawie konkurencyjnie. Naprawdę polecam. Na jedno tylko trzeba się nastawić: nieprawdopodobnie piękna- można wyjść z kompleksami...

Nie polecam. Brak etyki lekarskiej, cwaniactwo, oszukiwanie pacjenta, brak umiejętności. Sprawa wylądowała w sądzie, stomatolog zapłaciła symboliczną kwotę.

Profesjonalistka w każdym calu. To, że piękna może na początku troszeczkę rozpraszać, ale jak się zacznie słuchać co mówi i jak mówi, to się nie chce wstać z fotela. Skupiona na pacjencie, nie odpuszcza, pedantyczna w detalach estetyki. Jakość za odpowiednią cenę. Uratowała mój ząb i kilka syna, na których wywróciło się paru innych dentystów.

Wspaniała, profesjonalna,posiadająca wyjątkowe umijętności i praktykę. Z pasją i zaangażowaniem poprawiała szkody wyrządzone przez innego stomatologa- niedouczonego psuję. Zdecydowanie polecam tą dentystkę. Jej wiedza i talent idzie w parze z uprzejmością , subtelnością i wrażliwością, które w tym zawodzie są niezbędne. POLECAM !!!! Już nie będę szukała innego lekarza.

Pani Doktor z dużą klasą, droga, ale profesionalna. Od siedmiu lat wszystkie wypełnienia jej "produkcji" mam na swoim miejscu. Tłumaczenie diagnozy może trochę zbyt profesionalnym językiem, ale za to spojrzenie na dolegliwośc bardzo kompleksowe. Zdecydowanie godna polecenia.

Zdecydowanie polecam każdemu. Pani Małgosia jest profesjonalistką w każdym calu, walczy o każdego zęba, w nawet najgorszym stanie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy każdy problem i sposób jego rozwiązania.

Naprawdę warto! Można powiedzieć wiele, kompetencje i opis problemu w przypadku Pani Małgosi są bardzo profeslonalne. Miła, jak na stomatologa delikatna. Polecam bez wątpliwości. Znam tylko jednego jeszcze specjalistę w tej dziedzinie, który jest tak dobry.

Polecam Panią doktor. To wysokiej klasy specjalista. Bardzo miła osoba i z bardzo dobrym podejściem zarówno do dorosłych jak i do dzieci. Fakt, ze może nie należy do najtańszych, ale za fachowość warto zapłacić

Fakt jest taki, że to zadufana w sobie pani doktor, która nastawiona jest tylko na zarabianie pieniadzy. Potrafi być bardzo arogancka! A temat jej fachowości też pozostawia dużo do życzenia. Już się u niej nie leczę!!!

Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dobry kontakt, sympatyczna atmosfera. . Polecam każdemu!!!